LNK eteryje – spalvingo, intriguojančio ir neįtikėtinai atviro infošou „KK 2 penktadienis“ premjera. Keturi vedėjai, negirdėtos dainos, šokiruojantys prisipažinimai ir karščiausios politikos bei pramogų pasaulio naujienos – ideali darbo savaitės pabaigtuvių šventė!

 

Pirmoji tema, kurią gvildens specialūs KK 2 korespondentai – neįtikėtinai tvirti kai kurių mūsų Seimo narių ryšiai su… alkoholiu. Viktoras Uspaskichas, Antanas Nedzinskas, Vincas Babilius ir buvęs švietimo ministras Gintaras Steponavičius atvirai kelia taurelę ir rodos nė kiek nesigėdija kai juos, geriančius, fiksuoja kameros. Tačiau Seimo narys Naglis Puteikis laidoje „KK 2 penktadienis“ atvirai prisipažins, kad jis buvo iki ausų įklimpęs į baisų liūną. Aštuoni bokalai vakare buvo tapę norma… Tačiau vienas baisus įvykis tapo riba, po kurio N.Puteikis atsipeikėjo…. Kas buvusį alkoholiką privertė tapti abstinentu? Ir apie kurį dabartinį Seimo kolegą N. Puteikis sakys: „jis pats nebegali sustoti. Reikalinga rimta pagalba“…

 

Dar vienas „KK 2 penktadienis“ siurprizas: dviejų vedėjų – Irūnos Puzaraitės bei Žygimanto Stakėno debiutas. Patyrusi scenos žvaigždė Irūna Žygimantui negaili komplimentų. Ar tai reiškia, kad jiedu dainuos ir toliau?

 

Nuotaikingas ir nenuspėjamas „KK2 penktadienis“ su šokiruojančiais eksperimentais bei naujomis pramogų pasaulio žvaigždėmis jau penktadeinį 19.30 per LNK!