„Visą vasarą auginau daržoves, o rudenį atėjau į televiziją“, – juokauja radijo ir televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė. Aštrialiežuvė pleputė savo sąmoju nuo rudens džiugins „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus. Livija, o taip pat „žasas“ Marijus Berenis bei kompozitorius, dainininkas, džiazo mokyklos įkūrėjas Artūras Novikas tapo originalaus muzikinio šou „Muzikinis gimtadienis“, kuris bus rodomas kiekvieną penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ TV, komisijos nariais.  

 

LR_TV_MG_Komisijos nariai

 

„Svečio darbas nuo mažų dienų buvo mano svajonė, dabar toji svajonė išsipildė“, – šmaikštauja Livija. Kiekvieną penktadienį ji ir Marijus su Artūru vertins muzikinės kovos ringe besigrumiančius populiarius atlikėjus ir muzikos grupes.

 

LR_TV_MG_Komisijos nariai_Gradauskiene ir Berenis

 

„Laida bus labai smagi, – žada pleputė. – Įsivaizduoju taip: sėdime baliuje, biudžetas neribotas, renkam sau muzikantus, kurie mus galėtų palinksminti. Dainos, kurias prisimenu iš vaikystės ar naujos, gražios merginos, šviežio vėjo gūsis? Tik įsivaizduokit, kaip sunku mums bus išsirinkti!“

 

LR_TV_MG_Livija Gradauskiene ir Edita Uzaite

 

Džiazo dainininkas Artūras Novikas kur kas rimtesnis nei Livija. „Muzikinė tonacija buvo ne ta“, – griežtai nukerta pirmojoje laidoje. Ir su juo nepasiginčysi. „Gyvai atliekamos muzikos esu daug girdėjęs, tačiau, kad skrudėliukai po odą bėgiotų, retai tenka patirti“, – sako Artūras. Ir tai turėtų reikšti, kad nustebinti šį džiazo asą nebus labai lengva.

 

„Aš esu įpratęs dirbti su fonograma, taigi, nebūsiu labai objektyvus, vertinsiu pagal nuotaiką“, – nė neslepia „žasas“ Marijus Berenis. Jis prisipažįsta, kad jo muzikinis išsilavinimas baigėsi tuomet, kai pradėjo nebesuprasti septakordų.

 

Tačiau neatpažinti septakordai laidos vedėjų – aktorės Editos Užaitės ir humoristo Artūro Orlausko negąsdina. „Mariau, tavo pravardė – Tru – sako, kad esi tiesa“, – kiekvieną teiginį atremti televizijos studijoje pasirengęs Artūras. Nė motais jam ir tai, kad jo partnerė Edita, pasipuošusi dizainerės Agnės Kuzmickaitės drabužiais  bei aukštakulniais batais, visa galva už jį aukštesnė.

 

Vien tik komisijos vertinimai muzikinės dvikovos laimėtojo nenulems. Svečio-jubiliato žodis irgi bus svarus, – priims jis ar ne laidoje jam pasiūlytą muzikinę gimtadienio dovaną?

 

Daug geros muzikos, gimtadienio fejerverkai, tortas, žvakutės, siurprizai ir linksmybės, – tokią šventę „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovams žada laida „Muzikinis gimtadienis“ kiekvieną penktadienį, 20.30 valandą.