Artėjantis LNK televizijos sezonas žiūrovams pasiūlys ne vieną naują projektą. Jau paskelbta apie komiško kriminalinio serialo „Rimti reikalai“ premjerą, šeštą „Lietuvos balso“ sezoną, o dabar televizija atskleidžia dar vieną naujo sezono laidą – su garsių muzikantų Kazlauskų šeima kuriamą intriguojantį realybės šou „Kaip Liveta pasakys“.

 

Kaip Liveta pasakys 1

Neišskiriami – taip vienu žodžiu galima apibūdinti šeimyninį Livetos ir Petro Kazlauskų duetą. Legendinė estrados pora scenoje skaičiuoja jau 26-erius metus, per kuriuos savo gerbėjams padovanojo ne vieną dešimtį jautrių ir milžiniško populiarumo sulaukusių dainų. Žinomi kūriniai ir stebinantis dueto paprastumas atnešė jiems šlovę, pasisekimą bei neabejotinai tapo vienos garsiausių scenos porų vizitine kortele.

 

Liveta ir Petras Kazlauskai jau užsitikrino vietą lietuviškos estradinės muzikos istorijoje. Tuo metu jų dukra scenoje vis dar viena. „Mes su Petru kartu esame beveik trisdešimt metų. Dviese – daug lengviau. Manome, kad ir Ingridai atėjo laikas rasti ką nors šalia“, – įsitikinusi L. Kazlauskienė. Dėl šios priežasties garsi dainininkė greitai pasirodysiančiame televizijos projekte „Kaip Liveta pasakys“ pasiryžo surasti dukrai partnerį.

Dar nematytas realybės šou suburs vaikinus iš Lietuvos ar viso pasaulio, svajojančius apie svaiginančią muzikinę karjerą. „Jei nori tapti mūsų šeimos dalimi – nustebink mus, o svarbiausia – mūsų dukrą Ingridą“, – anketas LNK portale pildyti kviečia L. Kazlauskienė. Registruotis naujajam projektui „Kaip Liveta pasakys“ kviečiami charizmatiški, drąsūs vyrai, norintys scenoje kūrinius atlikti su legendinio dueto dukra.

 

„Mano tėvai ilgą laiką yra duetas tiek scenoje, tiek gyvenime. Užaugau kiekviename žingsnyje matydama pavydėtiną partnerystę. Tikiu, kad ir man pavyks surasti scenos porą“, – sako pati Ingrida Kazlauskaitė. Jauna moteris tikisi, kad televizijos projekte suburtas jos ir naujojo partnerio duetas pelnys milžiniškas gerbėjų simpatijas, šlovę ir pripažinimą. Visgi lengva nebus, nes dainininkės mama kandidatams jau ruošia įvairiausius išbandymus.

 

„Vien muzikinių gebėjimų neužteks, – šypsosi Liveta. – Svarbu, kad keliaujant į koncertus vyrukas galėtų visokeriopai pasirūpinti mūsų Ingrida. Jei padangą nuleis, mokėti ją pakeisti ar maistą paruošti, kad kelionėje dukra nepraalktų. Galiausiai ir vinį namuose įkalti. Išbandymų tikrai netrūks.“ Visgi moteris primena, jog šiame realybės šou svarbiausia – vaikino gebėjimas dainuoti duetu su I. Kazlauskaite.

 

Dainininkė ir estrados dueto vadybininkė L. Kazlauskienė puikiai žino, kaip surasti tobulą scenos partnerį, tad savo patirtimi moteris žada pasidalinti ne tik su dukra, bet ir televizijos žiūrovais. Jei moki ir nori dainuoti kartu su žaviąja Ingrida Kazlauskaite bei žinai, kaip sužavėti publiką, – galbūt tai tavo šansas. Intriguojantis ir nenuspėjamas šou „Kaip Liveta pasakys“ – jau visai greitai per LNK.

 

Atrankos anketos nuoroda: https://lnk.lt/dalyvauk/kaip–liveta–pasakys

 

„Kaip Liveta pasakys“ anonsas: