Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ svečiuosis seniai viešumoje matytas muzikos atlikėjas Linas Adomaitis, kuris laidoje pasidalins unikaliomis savo gyvenimo istorijomis. Daug po egzotinius kraštus keliaujantis ir kuriantis atlikėjas pripažįsta, kad daug jo dainų gimė būnant užsienyje, tačiau atskleidė, kurie kai jo kūriniai buvo sukurti būtent Lietuvoje. „Daina „Ar tu ją matei?“ iš tiesų yra paremta tikrais faktais. Tai nutiko Laisvės alėjoje gūdžiais 1996-aisiais. Dar viena Lietuvoje parašyta daina – „Lūpos kaip vyšnios“ gimė jau porą metų vėliau Palangoje“, – pasakojo L. Adomaitis.

 

Linas A

L. Adomaitis pasidalino, kokį artimą ryšį turėjo su tėčiu ir pirmą kartą po ilgo laiko sutikęs atvykti į laidą, atlikėjas pridūrė, kad tam buvo svarbi priežastis. „Mano tėtis, a.a. buvo smuikininkas. Čia pirmoji pramoginė laida, į kurią atėjau po tėčio netekties. Iki šiol atmesdavau visus kvietimus, atsisakinėjau. Pamenu, mano vienas paskutinių tėčio palinkėjimų buvo sukurti dar daugiau tokių „Vandenynų“. Jam patiko, tai ką aš dariau. Jis nebuvo kritikas, ji labiau buvo vertintojas. Jis formavo mane nuo pat vaikystės, pasakydamas, kas jam patinka, kas nelabai. Netgi tuo momentu, kai jau buvau suaugęs. Vienas gražiausių ir turbūt jautriausių momentų, kai aš jam parodžiau savo dainos „Šviesa spindės tamsoje“ eskizus, kurią sukūriau savo sūnui. Jis girdėjo pirmuosius šios dienos eskizus ir iškart suprato, kad daina skirta Jokūbui“, – šiltais prisiminimais apie tėtį dalinsis L. Adomaitis.

 

Laidoje svečiuosis ir atlikėja Augustė Vedrickaitė, kuri pristatys ne tik vieną savo naujausių kūrinių, bet ir pasidalins prisiminimais, kurie kardinaliai pakeitė jos gyvenimą. Kultinės LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėjas, žurnalistas Domininkas Ramonas žiūrovams papasakos ne vieną kuriozinę situaciją nutikusią darbo metu. Visa tai – šį penktadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“, tik per LNK.

 

VIDEO: Tikrais faktais paremta Lino Adomaičio daina „Ar tu ją matei?”