Taip likimas ir prodiuseriai lėmė, kad pirmomis naujojo žvaigždžių realybės šou ,,Taip gyvena žvaigždės!“ dalyvėmis tapo Lietuvos sekso simboliai Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Visi, kurie svajojo užsukti į gražuolių repeticijas, jų persirengimo kambarį, pamatyti jas soliariume ar sužinoti Indrės ir Gretos tobulos figūros paslaptį, galės tai padaryti naujoje laidoje „Taip gyvena žvaigždės“. Pikantiškiausi kadrai, atviriausi pokalbiai ir didžioji intriga: ar jos iš tiesų skiriasi? Visos naujienos – jau rytoj, ketvirtadienį, 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.

 

LR_TV_TGZ_Lebedeva ir Burlinskaite

Laidoje pamatysite, kaip filmavimo grupė įsiveržė į repeticiją ir merginos atviravo, ar iš tiesų jos yra draugės, ar tik vaidina, kaip išgarsėjo, ar sunkus buvo kelias siekiant populiarumo. Nesidrovėjo papasakoti net apie skandalus, kurie yra žvaigždžių gyvenimo dalis. „Mus filmavo repeticijose, sporto salėje, šokių salėje pas choreografą Andrių Kandelį, restorane. Viena iš mūsų aplankytų  vietų buvo net gyvūnų prieglauda“, – pasakojo grupės „Kitokios“ narės.

 

Laidoje bus aptariamas ir merginų asmeninis gyvenimas. „Pernai prieš Kalėdas, po trejų metų draugystės, išsiskyriau su draugu karatė meistru Dariumi Petrikausku. Dabar gyvenu viena ir žinau, kad kartu nebebūsime“, – atskleidžia I. Burlinskaitė. Tačiau mergina neliūdi, o džiaugiasi, kad turi daugiau laiko. „Tuštumą, kuri liko, užpildau kitais dalykais. Dabar lieka daugiau laiko karjerai ir sau. Anksčiau dėl Dariaus daug ko atsisakydavau.“

 

Gretai Lebedevai asmeninis gyvenimas klostosi geriau, su savo sužadėtiniu Aleksandru Kazakevičiumi įsirengė nuosavą būstą. „Kai tik remontas bus baigtas, būtinai surengsime buto pristatymą. Galbūt parodysime net ir savo miegamąjį“, – intriguoja Greta.   Kameroms pavyko užfiksuoti, kaip sporto klube merginos koketavo ir trukdė susikaupti vyrams. Slaptos filmavimo kameros buvo įrengtos soliariume, kuriame merginos deginosi. „Ten vieną akimirką ant filmavimo kameros teko užmesti rankšluostį“ – koketavo Indrė.

 

Laidos vykdomasis prodiuseris Dangis Cholinas sako: „Bendrauti su Indre ir Greta nebuvo sunku. Jos visada geros nuotaikos ir atviros, bent jau man susidarė toks įspūdis. Merginos neįsižeidė dėl to, kad mes įlindome pas jas į soliariumą, tad pikantiškų vaizdų laidoje netrūks.“ Visi pikantiški vaizdeliai apie didžiausių garsenybių gyvenimą – jau šį ketvirtadienį 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Realybės šou „Taip gyvena žvaigždės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ TV.