Jau šį vakarą 19.30 val. LNK televizijos eteryje prasidės pirmoji „Lietuvos balsas. Vaikai“ trečiojo sezono aklųjų perklausų laida. Į sceną lips talentingiausi vaikai iš visos Lietuvos, kurie mokytojus stebins ne tik savo stipriais balsais, bet ir istorijomis.

 

DSC_3229_800x549

Viena tokių – Lėja Pellon Martinez. Mergaitės tėtis pasaulyje garsus didžėjus Ruben Pellon Martinez iš Ispanijos, o mama – žinoma televizijos laidų prodiuserė, tad noras būti tarp scenos šviesų Lėjai jau įaugęs į kraują. Mergaitė drąsiai žengs į projekto sceną, kad įrodytų, jog savo talentu gali pranokti net tėvus.

 

„Šoku hip hopą ir tai man labai padeda su muzika. Esu šokių grupėje su vyresniais už save. Pati užpildžiau anketą ir nusprendžiau parodyti savo talentą scenoje. Drąsos man netrūksta, manau, kad ją paveldėjau iš savo tėčio“, − sako dešimtmetė Lėja, kuri mokytojus po savo pasirodymo privers kaip reikiant dėl jos pakovoti.

 

Išskirtiniu talentu stebins ir dvylikos metų Karlas iš Klaipėdos. Vaikinas – tikras multitalentas, grojantis net keliais skirtingais instrumentais, turintis savo muzikos grupę, jau rašantis dainas ir galintis pasigirti rekordine diplomų kolekcija. Berniukas sako, kad be muzikos gyvenime daugiau jam nieko nereikia.

 

„Dainuoti pradėjau nuo dviejų metų. Dar nemokėjau vaikščioti, bet jau mokėjau dainuoti. Dviejų metų jau dalyvavau konkursuose. Lankau tris muzikos mokyklas. Nežaidžiu jokių žaidimų, neturiu kitų hobių – muzika mano visas laisvalaikis. Turiu savo grupę, kuriame savo dainas. Daug esu visko laimėjęs, turiu 42 diplomus, devynis metus grojau akordeonu, dabar labiausiai patinka elektrinė gitara. Stipriai ruošiausi šitam pasirodymui. Man tai nėra tarpinė stotelė, man tai rimtas reikalas“, − laidoje prieš savo pasirodymą kalbės dvylikametis Karlas.

 

Ne tik balsais, bet ir faktais apie save nustebins ir kiti pirmosios laidos dalyviai – specialiai dėl šio projekto į Lietuvą iš Ukrainos atskridusi ir lietuviškai uždainavusi Aurelija, vienuolikametė Ivilė, kuri muzikos mokyklą lanko jau nuo septynių mėnesių amžiaus, po dviejų metų pertraukos į projekto sceną sugrįžusios, stipriai patobulėjusios ir pasikeitusios pirmojo sezono dalyvės Aistė ir Atėnė, kurios savo balsais nesunkiai atsuktų net suaugusiųjų mokytojų kėdes ir daugelis kitų talentingų vaikų.

 

„Lietuvos balsas. Vaikai“ premjera – jau šį vakarą 19:30 per LNK.

 

Fotoreportažas: