Žiūrimiausias šalyje LNK muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ įgyja pagreitį ir jau pradeda ruoštis svarbiausiam etapui – Finalinėms kovoms! Šiemet ypač atsinaujinęs projektas persikelia į moderniausią studiją Baltijos šalyse – Vilniaus Kino klasterį, kuriame nuo gruodžio 20 d. penkis sekmadienius iš eilės „Lietuvos balsas“ bus transliuojamas tiesiogiai. Žiūrovų pamėgtas gyvos muzikos koncertas sutraukia šimtus žmonių – o pastaraisiais metais likus savaitei iki filmavimo visi bilietai būdavo iššluoti.

 

Lietuvos balsas klasteris

Kasmet į televizijos rinką šviežių oro gūsių įnešantis projektas naują vietą pasirinko neatsitiktinai. „Simboliška, kad naujienų kupiname ketvirtajame sezone sulaukėme dar vienos naujienos, kuri šįkart buvo sąlygota ne mūsų pačių pasirinkimo. Nuolat augantis ir atsinaujinantis Vilniaus miestas, kuriame gera gyventi ir kurti, mus išjudino iš mums taip įprastos erdvės – Teatro arenos. Prasidėję kvartalo, kuriame buvo įsikūrusi arena, rekonstrukcijos darbai nulėmė, kad tiesioginėms transliacijoms turėjome ieškoti naujos vietos. Po kone šešių mėnesių trukusių svarstymų ir derybų išsirinkome naują vietą, kurioje dar nebuvo filmuotas joks TV renginys. Ieškojome lokacijos, kuri suteiktų didesnių techninių galimybių šou sprendimams ir būtų patogi gausiai susirenkančiai publikai”, – motyvais dalinasi Kūrybos namų „ELITAZ“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Prodiuseris atskleidžia, kad praėjusių sezonų metu tekdavo dažnai rinktis tarp scenografijos ir publikos – kam užleisti daugiau vietos. Šįsyk pavyks suderinti įspūdingas dekoracijas ir erdvę žiūrovams studijoje, tad visi poreikiai bus maksimaliai patenkinti.

 

„Mūsų kūrybinė grupė džiaugiasi šia naujiena ne tik todėl, kad tai modernų loftą primenanti erdvė ir yra puikiai pritaikyta darbui. Ne vienam iš mūsų imponuoja ir tai, jog dirbsime toje pačioje vietoje, kur garsūs kino režisieriai filmuoja scenas pasaulinę šlovę pelnančioms kino juostoms“, – apie naująją vietą pasakoja G. Juanius.

 

Anot pašnekovo, ši vieta patogi ir susisiekimo atžvilgiu – atvykti čia nesudėtinga viešuoju transportu ar automobiliu, tiek vilniečiams, tiek ir kitų Lietuvos miestų gyventojams – Vilniaus Kino klasteris yra netoli Pietinio aplinkkelio, sparčiai besiplečiančioje miesto dalyje, šalia Venecijos gyvenvietės ir Vilniaus oro uosto – Meistrų g. 12C.

 

Pristatydami naują filmavimo erdvę Lietuvos balso kūrėjai suteikia išskirtines sąlygas pirmuosius bilietus įsigyti specialia kaina – tik už 5 eurus. Bilietus platina „Bilietų Pasaulis“, kuriuos įsigyti galite čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/lietuvos-balsas-finalines-kovos-39755/