Jubiliejinis, dvidešimtasis, TV3 sezonas jau startavo, tačiau televizija toli gražu ne iš karto atskleidžia visus šventinio sezono kozirius. Žiūrovai nekantriai laukia ne tik populiariausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ šeštojo sezono pradžios, kultinio serialo „Daktaras Hausas“ (House M.D.) naujo sezono serijų, bet ir grandiozinio, didžiausio masto Lietuvoje muzikinio šou „X Faktorius“ premjeros. Analogų neturinčio muzikinio projekto komanda rimtai kibusi į darbus: „X Faktoriaus“ teisėjai Saulius Prūsaitis, Rūta Ščiogolevaitė, Vytautas Šapranauskas ir Saulius Urbonavičius bei projekto vedėjas Marijus Mikutavičius jau labai greitai Lietuvai parodys, kurie neatrasti talentai yra verti pasaulinės šlovės. Didžiosios TV3 premjeros belaukiant, televizija savo žiūrovus kviečia pasinerti į kvapą gniaužiančios animacijos pasaulį: kompiuterinės grafikos šedevrai mažųjų žiūrovų dėmesiui – kiekvieną sekmadienį 19.30 val.

 

Jau šį sekmadienį, rugsėjo 9-ąją, į eterį žengia premjera – net dviem Oskarams nominuotas, į geriausių visų laikų filmų sąrašą įtrauktas pasakojimas „Kaip prisijaukinti slibiną“ (How to Train Your Dragon). Animacinė nuotykių komedija supažindins su galingoje vikingų gentyje augančiu berniuku Hikapu. Šis savo požiūrį į pasaulį turintis herojus primins svarbiausias gyvenimo vertybes ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Filmą lietuviškai įgarsino puikiai visiems pažįstami aktoriai: Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Cicėnas, Agnė Šataitė, Giedrius Savickas ir kiti. Įspūdingas pasiskraidymas ant slibino nugaros prasideda iš karto po savaitės įvykių apžvalgos „Savaitės komentarai“.

 

Tuo pačiu metu rugsėjo 16-ąją su TV3 žiūrovais sveikinsis dramblys „Hortonas“ (Horton Hears a Who!). Animacinė komedija, lietuviškai įgarsinta garsiausių šalies aktorių, tarp kurių – Rolandas Kazlas ir Rimantė Valiukaitė, pasakos kas nutinka, kai susitinka du itin skirtingi pasauliai – šįkart – plačiaausio dramblio ir miniatiūrinių padarėlių. Ar nugalės draugystė?

 

Dar vieną sekmadienį, rugsėjo 23-ąją, 19.30 val. TV3 pristato dviejų Oskarų laimėtoją, į geriausio pasaulio filmų sąrašą įtrauką garsiosios „Pixar“ studijos sukurtą animacinę nuotykių komediją „Aukštyn“ (Up). 78-erių metų senukas mažojo skauto padedamas TV3 žiūrovams įrodys, kad įgyvendinti didžiausias svajones – niekada nevėlu. Pasakojimui apie namą, spalvingų balionų nešamą į pasaulio kraštą, savo balsus paskolino gausus būrys lietuvių aktorių ir net „X Faktoriaus“ teisėjas, dainininkas S. Prūsaitis.

 

Paskutinį rugsėjo sekmadienį TV3 kviečia susipažinti su dar viena žinomiausių lietuvių aktorių įgarsinta animacine premjera – „Megamaindas“ (Megamind). Pagrindinis herojus privers juoktis iki ašarų, mat jis – genialus, nuostabus, tiesiog tobulas niekšas, turintis vieną mažytį trūkumą: jam labai labai nesiseka. Kokios nesėkmės jo laukia, paaiškės 19.30 val. per TV3!

 

Geriausia pasaulio animacija „X Faktoriaus“ belaukiant – nuo rugsėjo 9-osios sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!