Lietuvis emigrantas nusifilmavo garsiosios Shakiros vaizdo klipe, kuris per kelias dienas „Youtube“ vaizdo įrašų platformoje buvo peržiūrėtas daugiau, nei 50 milijonų kartų – antradienį vakare paskelbė popietinis „ZIP FM“ šou „LIVE: Orijus ir Simona Bandita“. „Nuolat ieškome įdomių, pasaulyje ką nors nuveikusių lietuvių, juos kalbiname radijo eteryje. Vakar gavome žinių, kad lietuvis tapo žvaigžde Ispanijoje, o gal net ir visoje Pietų Amerikoje, kur labai populiari ispaniškai dainuojanti Shakira“, – sako vienas laidos vedėjų, žurnalistas Orijus Gasanovas.

 

Lietuvis Marius Shakiros vaizdo klipe (kairėje) (1)

 

Viena garsiausių planetos dainininkių Shakira kurdama vaizdo klipą naujausiam savo hitui „Chantaje” į komandą pasikvietė lietuvį Marių. Septynerius metus dirbantis ir gyvenantis Barselonoje lietuvis klipe atsidūrė tarp pagrindinių herojų. „Esu šokėjas ir aktorius, dažnai tenka dirbti tarptautiniuose projektuose, mane kviečia ne tik į vaizdo klipus, bet ir į didelius filmus“, – radijo eteryje prisipažino vaikinas. „ZIP FM“ klausytojams emigrantas papasakojo, kad į klipo filmavimą jį pakvietė pažįstama choreografė. „Nebuvo jokios atrankos, jokio konkurso, tiesiog jai pasirodė, kad esu tinkamiausias šitam vaidmeniui. Pakvietė, aš sutikau ir viskas, esu klipe”, – džiaugėsi Marius, nusifilmavęs šokantis šalia Shakiros.

 

Anot, neeilinį vaidmenį gavusio lietuvio, garsi dainininkė – labai draugiškas žmogus. Filmavimo aikštelėje nebuvo jokios arogancijos, Shakira elgėsi taip pat, kaip ir kiti ten dirbę žmonės. „Negaliu jos pavadinti pasikėlusia, nes ji labai miela“, – „ZIP FM“ eteryje dainininkę gyrė jis. Per pirmąsias dvylika dienų nuo klipo įkėlimo į „Youtube“ vaizdo įrašų platformą jį peržiūrėjo daugiau, nei 50 milijonų žmonių, o daina „Chantaje” tapo vienu grojamiausių šių dienų hitu radijo stotyse visame pasaulyje.

 

Lietuvis Marius Shakiros vaizdo klipe (kairėje) (2)

 

Kiekvieną darbo dieną „ZIP FM“ eteryje šou „LIVE: Orijus ir Simona Bandita“ metu vyksta pasijungimai iš įvairiausių miestų ir šalių, iš kur pranešami aktualūs ir su lietuviais bei Lietuva kuo nors susiję įvykiai. Simona Bandita šiuo metu dirba Majamyje, kur vyksta vienas didžiausių pasaulyje meno renginų „Art Basel“. Specialiai savo laidai garsi žurnalistė kalbina talentingus menininkus, taip pat lietuvius gyvenančius ir kuriančius Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

Lietuvis Marius Shakiros vaizdo klipe (kairėje) (3)

 

„LIVE: Orijus ir Simona Bandita“ šou klausytojai jau galėjo girdėti specialius reportažus iš Kinijos, Indijos, Maldyvų, Didžiosios Britanijos, Niujorko ir Vašingtono, kuomet vyko Amerikos prezidento rinkimai bei Floridos, kai ten siautė uraganas. Popietinis radijo šou „LIVE: Orijus ir Simona Bandita“ – kiekvieną darbo dieną, nuo 15 iki 19 val., tik per „ZIP FM“.

 

Lietuvis Marius Shakiros vaizdo klipe (kairėje) (4)

 

Prie pranešimo pridedame lietuvio nusifilmavusio Shakiros klipe ir laidos „LIVE: Orijus ir Simona Bandita“ vedėjų nuotraukas, taip pat „Chantaje“ vaizdo įrašo nuorodą.

 

Simona Bandita ir Orijus Gasanovas (ZIP FM nuotr.)

 

Vaizdo įrašo nuoroda: