Kokia laimingų santykių paslaptis? Pasitikėjimas vienas kitu, rūpestis ir pagarba? O gal – tai santuoka be sekso? Kad ir kaip keistai tai skambėtų, bet viena pora, gyvenanti D. Britanijoje tvirtina, kad intymių santykių vengimas padeda jiems karščiau vienas kitą mylėti ir nuolatos geisti. Įdomu, ar daug porų ryžtųsi tokiam, visą gyvenimą trunkančiam eksperimentui?

 

seksas

Britai Paula ir Ianas McFadyenai kiekvieną vakarą eina miegoti į tą pačią lovą. Tačiau vienas iš jų miega vienoje lovos pusėje, o kitas – kitoje. Jie niekada neprisiliečia vienas prie kito, neapsikabina, nesiglamonėja ir nesimyli. Ianas susisuka į antklodę kaip į apsauginį kokoną. Jeigu švelnumo akimirką Paula pabando paglostyti jo nugarą, vyras krūpteli lyg gavęs smūgį. Trokšdama intymumo Paula tyloje dažnai verkia ir aprauda savo kartų likimą, rašo dailymail.com.

 

„Ianas įspėjo mane, kad jei paliesiu jį miegantį, jis gali nesusivaldyti ir man suduoti. Jeigu atsitiktinai jį apkabinu, jaučiu, kaip jis susigūžia ir tarsi atšoka nuo manęs. Atrodo, kad jį gaubia kažkokia guminė, nematoma siena“, – pasakojo moteris.

 

Pirmuosius šešis santuokos mėnesius jis atsisakydavo net miegoti vienoje lovoje su žmona, nes šis baldas jam kėlė šiurpias asociacijas. Naktį jis priguldavo ant sofos gretimame kambaryje. Be to, jis negalėjo pasakyti, kad mane myli. Vietoj šio žodžio vartodavo kitus: žaviuosi, garbinu, dievinu.

 

„Mes kartu esame 10 metų ir aš galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, kiek kartų mes mylėjomės. Paprastai tai nutikdavo, kai Ianas būdavo girtas. Tačiau jis visada buvo santūrus ir nutolęs. Nė vienam iš mūsų tai niekada nekėlė pasitenkinimo.

 

Neseniai pastebėjau, kad jis tampa šiek tiek meilesnis prekybos centruose prie kasų. Kartais čia jis mane trumpam apkabindavo arba pabučiuodavo. Kai paklausiau, kodėl jis taip elgiasi, jis atsakė, kad viešoje erdvėje jaučiasi saugus. Čia jis gali kalbėti, kaip labai mane dievina, tačiau vos įlipame į automobilį, tai baigiasi. Kartais man kyla mintis, įsirengti kasos aparatą miegamajame“, – toliau pasakojo neįprastą santuokinį gyvenimą pasirinkusi britė.

 

Paula žiūri į savo vyrą, nuoširdžiai juo žavėdamasi. Nors jų santykiuose praktiškai nėra fizinio artumo, atrodo, kad ši pora myli vienas kitą. Jie neišskiriami jau beveik 10 metų. Iš ankstesnių santykių Paula turi sūnų Krisą, kuriam Ianas yra geriausio tėvo pavyzdys. Skirtingi, bet panašūs Ianas ir Paula atrodo lyg dvi obuolio puselės, neišskiriami sielos draugai.

 

„Žmonės žiūri į mūsų porą ir jaučiu, kad pavydi, – kalba Paula, – Ianas man yra labai ypatingas. Nepaisant to, kad tarp mūsų nėra sekso, aš niekada negalėčiau jo palikti. Jis sumanus, dosnus, pasitikintas savimi, valingas. Kartu mums labai linksma.

 

Jis nėra panašus į jokį kitą vyrą, kurį pažįstu. Mes kartu einame apsipirkinėti ir jis gali laukti valandų valandas, kol aš matuojuosi drabužius. Jis leidžia man pasijusti saugiai ir vertinamai. Jis man suteikia pasitikėjimo savimi.

 

Dažnai galvoju, jei ne seksas, mūsų santuoka būtų ideali. Man net į galvą neateina mintis, kad galėčiau su kuo nors užmegzti romaną – taip labai jį myliu. Suprantu, kad tai ne jo kaltė, kad jis yra toks, koks yra, nors kartais jaučiuosi apgauta“.

 

49-erių metų moteris nusprendė pasidalinti savo istorija, nes mano, kad jos istorija gali padėti tokioms moterims, kaip ji pati. Toms moterims, kurios tyliai kenčiai ir neturi kam pasiguosti.

 

Tikriausiai Ianas būtų buvęs toks pat, kaip visi kiti vyrai, jei ankstyvoje vaikystėje nebūtų buvęs seksualiai išnaudojamas. Dėl šių įvykių jis visą gyvenimą priverstas kentėti psichologines problemas. Iš čia ir kilo tas pasišlykštėjimas artimais santykiais, kurie primena brutalų mažamečio išnaudojimą.

 

Nuo 6 iki 14 metų Ianas buvo reguliariai prievartaujamas ir verčiamas užsiimti seksualiniais santykiais su 4 internatinės mokyklos mokytojais.