Šio vakaro laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės pasakos apie savo pasiekimus sporte.

 

KK2_karate

 

Televizijos laidų kūrėjas ir žurnalistas Kristupas Krivickas jau daug metų propaguoja kiokušin. „Pradžia buvo gal 93-iaisiais ar 94-aisiais“, – laidoje kalbės K. Krivickas. Šiuo metu vyras turi juodą diržą. „Ant juodo diržo yra viso labo viena auksinė juostelė. Tai vadinamasis pirmas danas, antra juostelė reikštų antras danas. Mūsų organizacijos įkūrėjas turi devynis danus. Lietuvoje yra keli meistrai, kurie turi penktą daną. Po penkto dano jau nėra egzaminų, šeštas, septintas ir kiti danai įteikiami už nuopelnus organizacijai“.

 

Krivickas_KK2_penktadienis

 

Jėgos sportą propaguoja ir Seimo narys, ambasadorius Žygimantas Pavilionis: „Turiu tekvando juodą diržą. O dabar atradau aikido, man jis pasirodė intelektualesnis sportas. Yra daug agresyvių kovos menų, kai sieki priešininką išjungti, o čia sieki nuginkluoti varžovą panaudodamas jo energiją“, – sako Ž. Pavilionis.

 

pavilionis_kk2_penktadienis

 

Seimo narė Virginija Vingrienė prieš aštuonerius metus atrado karatė. „Mano sūnus norėjo lankyti karatė, susipažinau su mokytoju, man labai patiko šita disciplina. Stebėdavau treniruotes ir pamokas. Mačiau ugdymą, filosofiją ir aš pati nusprendžiau save išbandyti“, – sakys Seimo narė V. Vingrienė.

 

Vingriene_KK2_penktadienis

 

Visą laidą žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.