Šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta” -  ryškiausios Lietuvos asmenybės atvirai apie savo gyvenimus. Andrius Mamontovas, Džordana Butkutė , Ričardas Doveika ir kiti atskleis, kaip tapti pačiais geriausiais ir kokia visuotinio pripažinimo kaina. 

 

VSR_doveika

 

Žinomas kunigas Ričardas Doveika pirmą kartą viešai prisipažins, kad buvo įsimylėjęs moterį. Draugavo, vaikščiojo į pasimatymus, tačiau pašaukimas tarnauti Dievui buvo stipresnis už meilę moteriai. Po kiek laiko jam pačiam teko sutuokti buvusią mylimąją.

 

VSR_doveika

 

„Per vestuves šokau su nuotaka. Tada jai pasakiau, o juk tai galėjo būti mudviejų valsas…”, – apie nelengvus gyvenimo pasirinkimus prabils dvasininkas.

 

Jaunuosius dažnai tuokiantis kunigas papasakos, kad  dabar vestuvės neretai tampa sandėriu. Ir tai nėra gerai.

 

Režisierė Dalia Ibelhauptaitė  prisipažins, kad jaunystėje žudėsi net keturis kartus ir nė karto dėl meilės. Šiandien ji įsitikinusi –   jei ne režisūros  studijos Maskvoje , ji  greičiausiai nebūtų tiek daug pasiekusi režisierė. „Dirbau iki alpimo ir  įrodinėjau, kad ne tik vyras, bet ir moteris gali būti talentinga režisierė”, -  apie  nepedagogiškus, ar net žiaurius studijų metodus laidoje  papasakos Dalia.

 

Keturių vaikų mama Austėja Landzbergienė sako, kad namų šeimininkės vaidmuo – ne jai. „Puikiai   pamenu momentą, kai supratau, kad negaliu apsiriboti tik vaikų auginimu. Kai namo grįžęs mano vyras Gabrielius rado mane verkiančią  su pimagimiu ant rankų, pratrūkau: aš tiek galiu nuveikti gero šiame pasaulyje, bet visą dieną keičiu sauskelnes!“, – prisipažino viena įtakingiausių visuomenininkių išrinkta moteris.

 

Žinomo politiko žmona sako, kad kurti verslą, o ne sėdėti su vaikais yra jų šeimos susitarimas. Priešingu atveju, mes visi būtume nelaimingi, – įsitikinusi daugiavaikė motina.

 

Muzikantas Andrius Mamontovas pasakos, kad  tėvai buvo prieš muzikanto karjerą. „Jie svajojo, jog  tapčiau mediku. Tik po daugelio metų, kai aš suvaidinau Hamletą, tėvas man pasakė: „Žinai, gal ta tavo „Laužo šviesa“ visai ir nieko“, – pasakos muzikantas.

 

Dainininkė Džordana Butkutė irgi prabils apie skaudžius išgyvenimus. Apie tai, kaip ilgai teko kentėti vyro kumščius ir didelę gėdą prisipažinti ne tik, kad yra smurto auka, bet ir alkoholikė.