Trečiadienio vakarą žinomi Lietuvos aktoriai susirinko kiek neįprastoje aplinkoje –pramoginiame tire „Šaudykla“ vyko netrukus į televizijos ekranus sugrįžtančio kultinio serialo „Pasmerkti“ tęsinio „Pasmerkti IV“ pristatymo vakarėlis. Renginyje svečiai ne tik išvydo pirmąją itin laukiamo serialo seriją, bet ir galėjo išbandyti išties netradicinę pramogą – buvo surengtos šaudymo į taikinį varžybos.

 

R_K_0085 (Small)

Serialo „Pasmerkti IV“ pristatymui tiras pasirinktas visai neatsitiktinai. Serialas ir toliau pasakos apie nusikalstamojo pasaulio užkulisius, kuriuose ginklai ir šūviai nesutarimams spręsti pasitelkiami itin dažnai.

 

Vakarėlyje sudalyvavo ne vienas žymus šalies aktorius. Šventėje apsilankė serialo režisierius ir neseniai vestuves iškėlęs Ramūnas Rudokas, seriale pagrindinius vaidmenis atliekantys Rolandas Boravskis, Josif Baliukevič, Emilija Latėnaitė, Tadas Gryn, Justinas Barkus, seriale debiutuojantis realybės šou „2 Barai“ nugalėtojas Kristupas Albužis ir daugelis kitų.

 

Renginyje su neseniai jo žmona tapusia Justina apsilankęs ketvirtojo serialo sezono režisierius R. Rudokas prisiminė ir pats vaidinęs seriale, tačiau jo personažo likimas buvo tragiškas. „Malonu visus matyti tokioje pačioje apšaudytoje šaudykloje kaip mūsų serialas. Šūvių jame daug nebus, bet visi bus taiklūs. Prieš keletą metų pačiam teko filmuotis, bet vienu taikliu šūviu mane patiesė čia esantys asmenys“, – juokėsi režisierius.

 

„Turėjau kaip feniksas atgimti kitoje rolėje ir džiaugiuosi, kad prodiuseriai ir scenaristai pasitikėjo mano bandymu kurti kriminalinę dramą. Dėkoju visiems aktoriams, kolektyvui, kuris dirba už kadro. Dėkoju Rolandui Boravskiui, kuris vėl filmuojasi pas mus, jis yra jautri styga mūsų kolektyve, nuostabu, kad jo personažas taip gražiai ir toliau vystosi“, – kalbėjo R. Rudokas.

 

Renginio svečiai buvo pakviesti sudalyvauti neeilinėse varžybose, kurių užduotimi tapo šaudymas į taikinį. Susirinkusieji ne tik turėjo galimybę sudalyvauti šaudymo varžybose, bet ir išvydo vasario  dieną TV3 eteryje vėl pasirodysiančio serialo „Pasmerkti IV“ seriją, mėgavosi gardžiomis „Dodo Pizza“ picomis.

 

Po ketverių metų pertraukos serialo „Pasmerkti“ ketvirtoji dalis ir toliau pasakos kraują kaitinančią istoriją apie nusikalstamo pasaulio užkulisius, įtakingų mafijos lyderių konfliktus ir pavojų kupiną herojų gyvenimą. Naujojo sezono veiksmas vystysis praėjus keliems metams po kruvinųjų įvykių, kuomet Lorensas susisprogdino mašinoje, taranuodamas priešus. Lorensas išgyveno, tačiau jo gyvenimas pasikeis neatpažįstamai.

 

Ne ką mažiau intriguos ir kitų personažų gyvenimo vingiai – Neringa atsidurs ant mirties slenksčio, Kuperis užsiims slaptu nelegaliu verslu, o kruvinomis aferomis mylimiems veikėjams gąsdins nauji grėsmingi priešininkai – plėšikų Koganų šeima.

 

Naujajame sezone ne tik aidintys šūviai, netikėti veikėjų likimai, nenutrūkstamas veiksmas, bet ir pavojingoje aplinkoje užgimę romantiški ir tyri jausmai. Seriale vaidmenis atliks ne tik nauji nematyti veidai, bet ir toliau vaidins televizijos žiūrovų numylėtiniai Rolandas Boravskis, Josif Baliukevič, Tadas Gryn, Emilija Latėnaitė ir kiti žymūs aktoriai.

 

„Pasmerkti IV“ – jau nuo vasario 5 dienos pirmadieniais-ketvirtadieniais 21 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Ruslano Kondratjevo: