Jau šį sekmadienį, rugsėjo 2-ąją, TV3 eteryje – aktualiausių naujienų išsiilgusių žiūrovų laukiama – pirmoji jubiliejinio, dvidešimtojo, televizijos sezono laida „Savaitės komentarai“. Tradiciniu laiku – 19.00 val. kiekvieną sekmadienį svarbiausius savaitės įvykius nuo šiol apžvelgs į TV3 eterį sugrįžusi žurnalistė Indrė Makaraitytė. Indrė praėjusį sezoną skyrė naujagimės dukrelės auginimui.

 

„Pokalbiai su politikais – mano vandenys. Smagu vėl panerti ir atsigaivinti“, – sako Indrė, prie šios laidos vedėjos vairo sėdanti jau ketvirtą sezoną.

 

Vaikai auga, o pradėti darbus anksčiau ar vėliau vis tiek tenka. Tikiu, kad pavyks sėkmingai derinti motinystę su darbu. Nuo šiol vaikai – dviese, todėl smagiai bendrauja ir mamos laukti jiems neprailgsta. Vasarą mano vis sutinkami žmonės mane labai skatina grįžti į eterį. Jie žiūri ‚Savaitės komentarus‘ jau vien dėl to, kad alternatyvios laidos tiesiog nėra. Džiaugiuosi, kad TV3 eteryje galiu savo pašnekovų klausti tiesiai, ieškoti esmės ir analizuoti aktualias problemas. Svarbiausia vertybė šiame darbe – galimybė dirbti sąžiningai.“

 

I. Makaraitytė į eterį sugrįžo pačiu karščiausiu metu – kai politikai rengiasi rinkimams, ruošia kalbas, kuria pažadus ir šūkius, siekdami piliečių palankumo. TV3 žiūrovams „Savaitės komentarų“ pašnekovai atsiskleis visomis spalvomis. Kurie iš jų tik pagražins savo pažadus, o kurie ištesės?

 

„‚Savaitės komentarai‘“ – laida, tampanti iššūkiu politikams, nes kalbėdami su Indre studijoje jie  pasako tai, ko nė neketino atskleisti. Ši laida – tikra nuomonių žurnalistika – žvelgianti giliau, kelianti klausimus ir siūlanti versijas, ką vienas ar kitas įvykis reiškia visuomenei, kam jis naudingas ir ko galima tikėtis ateityje. Galime garantuoti, kad laidoje pateikiama nuomonė yra laisva nuo didžiųjų interesų įtakų. Kaip tik dėl laisvės užduoti klausimus ‚Savaitės komentarai‘ yra išskirtiniai“, – pasakoja TV3 Žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius.

 

„Savaitės komentarai“ – jau nuo rugsėjo 2 dienos sekmadieniais 19.00 val. tik per TV3!