Gražuolė, bikini fitneso čempionė Kristina Narbutaitytė neseniai susipyko su savo vaikinu ir… išsiskyrė. Mergina žino, kad geriausiai sudaužytą širdį gydo nauja meilė. Tačiau Kristinai sunku rasti naująją meilę, nes, kaip ji sako, šiuolaikiniai vyrai moteriškėja, tampa minkšti ir nebeturi tvirtos nuomonės.

 

20151014_narbutaitytes_bernai

Kai Kristina išgarsėjo, tapo labai geidžiama įvairiose draugijose. Jai draugystę siūlyti ėmė net vedę vyrai.

 

„Taip, vedę vyrai rodo dėmesį ir net siūlo už mano draugiją pinigų. Gal todėl mano pasitikėjimo vyrais nebėra. Nenorėčiau, kad ir mano vyras taip elgtųsi“, – LNK laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą 19.30 val. kalbės gražuolė.

 

Vieną vakarą merginos vos nepagrobė. Po vienos treniruotės Kristinai einant namo sustojo automobilis, kuriame sėdėjo du vaikinai. Jie pradėjo merginą kviesti į mašiną. Kristina išsigandusi pradėjo bėgti. Tačiau ramybės ji neturi ir namuose. Socialiniame tinkle gerbėjai siunčia jai intymias savo nuotraukas bei rašo ypatingo turinio žinutes.

 

Kristina – tradicinio auklėjimo mergina. Jos manymu, pirmą žingsnį turi žengti džentelmenas. Nors daugelis galvoja, kad Kristina ieško manekeno, kuris turėtų brangią mašiną ir būtų pasiturintis, ji sako, kad tai nėra tiesa. Sportininkei reikia paprasto ir normalaus vaikino. Gerbėjai gali nešti jai gėles, tačiau per pirmą pasimatymą temptis iškart į lovą – nevalia. Kristina svajoja apie gražią šeimą bei vaikus. Jai liūdna, kad jos amžiaus vaikinai apie nieką nemąsto rimtai, galvoje – vien tik linksmybės.

 

Visą Kristinos Narbutaitytės istoriją žiūrėkite 19.30 val. laidoje KK2 per LNK.