Jau kitą ketvirtadienį, spalio 25-ąją, 20.30 val. TV3 eteryje startuoja nauja, prabangi garsiausių žvaigždžių gyvenimo būdo laida „Patys pačiausi“. TV3 televizija patvirtina žaibišku greičiu žiniasklaidą apskriejusią žinią: tikrai taip, laidos vedėjais taps ryškiausia ir stilingiausia šalies elito pora, tikri prabangaus gyvenimo būdo specialistai – Mantas Petruškevičius ir Asta Valentaitė.

 

„Televizijose yra tokių laidų, į kurias garsios asmenybės labai nenori pakliūti, tačiau ‚Patys pačiausi‘ bus bus išskirtinė. Mes nepeiksime ir nekritikuosime žvaigždžių pirkinių, atvirkščiai – girsime naujus elito ponių automobilius, ištaigingus garsenybių namus, prašmatnius kailinius ir brangakmenius. Pakliūti pas mus – prestižo ir garbės ženklas! Juk mes su Asta esame patys pačiausi, todėl ir mūsų laidoje bus tik patys pačiausi“, – tikina laidos vedėjas M. Petruškevičius.

 

„Išsipildė mano didelė svajonė dirbti su viena gražiausių moterų Lietuvoje. Labai malonu šalia savęs turėti patį gražiausią briliantą – Astą. Mes visada stengiamės kuo geriau atrodyti ir kuo daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių įdomus gyvenimo būdas. Jie gyvena kitaip nei visi, daugelis – kur kas gražiau, prabangiau nei eilinis žmogus. Apie tokias asmenybes ir pasakosime laidoje. Norime atsiriboti nuo kronikų, nuo neigiamų emocijų“, – pasakoja Mantas.

 

Televizijoje debiutuojanti A. Valentaitė prisipažįsta: „Pasiūlymas vesti laidą buvo netikėtas. Maloniai sutikau, nes su Mantu jau kurį laiką puoselėjome mintis apie bendrą projektą. Sieksime sukurti aukšto lygio produktą – tokią laidą, į kurią žmonės norėtų ateiti. ‚Patys pačiausi‘ akcentuos ne turtus, o gyvenimo būdą. Tai tikra atgaiva blogų naujienų išvargintiems žiūrovams.“

 

Kiekvieną savaitę TV3 televizijos internetiniame puslapyje www.tv3.lt žiūrovams bus pateiktas įdomiausių ir pikantiškiausių garsenybių gyvenimo detalių trejetukas. Žiūrovai ir nuspręs, kuri žvaigždė, elito dama ar ponas yra verti pirmosios vietos – „Paties pačiausio“ titulo, o ketvirtadieniais 20.30 val. A. Valentaitė ir M. Petruškevičius TV3 žiūrovų išrikiuotas garsenybes apdovanos auksiniais, sidabriniais bei bronziniais medaliais.

 

Nuo šiol ketvirtadienio vakarais TV3 eteryje – ryškiausios Lietuvos pramogų, sporto, meno pasaulio žvaigždės, geidžiamiausios nuotakos, svajonių jaunikiai, elito damos ir ponai, kurių gyvenimus, išvaizdos pokyčius, intriguojančius nuotykius, prabangius pirkinius, keliones, ištaigingus namus ar išpuoselėtus augintinius su malonumu komentuos Asta ir Mantas.

 

Laidoje „Patys pačiausi“ apgalvota kiekviena detalė, nuo prabanga dvelkiančios, itin estetiškai ir kokybiškai įrengtos studijos, prašmatnios, garsiausių dizainerių kurtos vedėjų aprangos iki intriguojančių reportažų pateikimo. Laidos „Patys pačiausi“ premjera su ryškiausia elito pora – M. Petruškevičiumi ir A. Valentaite – jau spalio 25-ąją, ketvirtadienį, 20.30 val. per TV3.

 

„Patys pačiausi“ – nuo spalio 25 dienos ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!