Turbūt reta moteris prisipažintų, kad jos visiškai nejaudina komplimentai ir meilūs žodeliai. Net Kazanova žinojo, kad moterys myli ausimis, tikriausiai todėl jam ir pavyko užkariauti tiek daug moterų širdžių ir kūnų.

 

Apie tai, kad vyrams taip pat patinka moterys, mokančios išreikšti savo jausmus ir potyrius žodžiais, dažnai nekalbama. Galbūt dėlto kaltas stereotipas, kad tikras vyras yra santūrus ir mažakalbis. Atvirumo valandėlėmis net ir tokie vyrai greičiausiai prisipažintų, kad juos jaudina ne tik dailios moteriškos formos, bet ir pikantiški, jų lūpos tariami žodžiai.

 

Amerikiečių žurnalas moterims „Redbook“ apklausė įvairaus amžiaus ir statuso vyrus neformalioje aplinkoje (vietiniuose baruose) apie tai, ką jie norėtų išgirsti iš savo mylimų moterų lūpų intymiausiomis akimirkomis. Nesvarbu, kurioje pasaulio dalyje gyventų, vyrai išlieka vyrai ir jų seksualiniai norai yra labai panašūs.

 

„Paliesk mane ten“

 

Nesvarbu, kiek metų pora pažįsta vienas kito kūną, bet retkarčiais žodinis priminimas gali dar labiau įkaitinti aistrą. Nauji prisilietimai ir pojūčiai paverčia seksą jaudinančiu atradimu abiems. Toks priminimas tarsi neleidžia pamiršti, kad abu partneriai stengiasi patirti ir suteikti malonumą vienas kitam. Štai kodėl 38-erių metų Kevinas labiausiai norėtų išgirsti tokius žodžius iš savo žmonos.

 

Necenzūriniai žodžiai

 

„Mano sužadėtinė paprastai nesikeikia, tačiau, kai pratrūksta lovoje, man užverda kraujas“, – pasakojo 32-ejų metų Lukas. Ką daryti, jei moteriai net lovoje keiktis yra nepriimtina? Nebūtinai reikia vartoti necenzūrinius keiksmažodžius, galima tiesiog papasakoti apie tai, ką tuo metu daro jo ranka ir kokį neapsakomą malonumą tai suteikia.

 

„Aš noriu stebėti“

 

„Norėčiau, kad aiškiai matytume vienas kitą, o ne grabaliotumės tamsoje. Tai nepaprasta“, – užsisvajojęs atsidūsta 33-ejų metų Eiveris. Kad nebūtų drovu mylėtis šviesoje, reikia išmokti mėgautis sekso teikiamu malonumu ir suvokti, kokia nuostabi atrodo mylimajam moteris, kuri nieko neslepia nuo jo.

 

„Šią naktį sapnavau, kad…“

 

„Kai mano mergina pasako šią frazę, žinau, kad netrukus išgirsiu kažką labai neįprasto“, – prisimena 28-erių Aronas. Tai vienas paprasčiausių būdų papasakoti apie savo seksualines fantazijas tiems, kurie tiesiai šviesiai pasakyti drovisi. Fantazijos nebūtinai turi būti realiai įgyvendinamos. Tačiau vien įsivaizdavimas, kad, pavyzdžiui, su mylimuoju esate negyvenamoje saloje, gali suteikti įvairovės ir daugiau malonumo.

 

„Leidžiu tau pažadinti mane, jei norėsi sekso“

 

„Auginame mažą vaiką, todėl seksui laiko dažnai nelieka. Žinojimas, kad naktį galėsime pasimylėti ant stalo, primena mums, kad seksualinis gyvenimas yra labai svarbus“, – kalba 29-erių metų Derekas. Taip pat galima nusistatyti žadintuvą, kuris praneštų, kad jau metas mylėtis.

 

„Noriu pajusti tave burnoje“

 

„Man be galo patinka, kai mano žmona nori pamaloninti mane oraliniu būdu. Ji žino, kaip man tai patinka, tačiau aš nenoriu, kad ji tai darytų tik dėl manęs. Kai ji man pasako, kad to nori, jaučiuosi kaip ant sparnų“, – prisipažino 41-erių metų Džefas. Žinojimas, kad tam tikri veiksmai gali suteikti mylimajam malonumą, taip pat teikia palaimą ir tam, kuris tai daro. Viskas, kas daroma su entuziazmu, kursto aistrą.

 

„Šiandien per susirinkimą negalėjau liautis galvojus, kaip grįšiu namo ir mes mylėsimės“

 

„Mano sužadėtinė užima aukštas pareigas darbe, todėl, jeigu ji leidžia darbe klajoti savo mintims, man tai yra didžiausias komplimentas“, – tvirtina 40-metis Donas. Retkarčiais prisimenant kažką malonaus diena darbe gali būti ne tokia varginanti. Smegenys šiek tiek gali pailsėti, kai užplūsta erotiški prisiminimai apie tai, kaip mylimasis atsega liemenėlę, liečia ir bučiuoja apnuogintą odą.

 

„Man patinka tavo kūno kvapas“

 

„Suprantu, kad tai skamba šlykštokai, tačiau, kai mano žmona pasako, kad jai patinka mano kūno kvapas, nors esu permirkęs prakaitu, jaučiuosi toks vyriškas. Kūno kvapas yra ypač intymus, kai esi nuogas“, – sako 32-ejų metų Endis. Kvapai nuteikia nepaprastai erotiška ir išlaisvina laukinę aistrą.

 

„O taip, tai buvo nuostabu!”

 

„Mano žmona lovoje yra gana tyli, todėl man kartais sunku suprasti, ar ji patyrė orgazmą“, – atskleidė 29-erių metų Migelis. Tokiai moteriai paprasčiausiai apie tai reikėtų pranešti.

 

„Tai mano mėgstamiausia vieta“

 

„Mano mergina pasako šią frazę, kai yra ant viršaus. Nekaltais žodžiais kalbėti apie seksą – tai taip erotiška“, – sako 27-erių Krisas. Santykiuose yra svarbiausia nebijoti pasakyti tai, ką iš tikrųjų jauti ir visai nesvarbu saldžiais ar truputėlį nešvankiais žodeliais.