„Ji turėjo nuotraukasėdėti koja ant kojos su kažkokiais nerealiais aukštakulniais batais, žiūrėti į visa tai, kas vyko, ir galvoti: „Nu va, šį kartą tai tikrai pavariau“.

 

Beveik mėnuo, kai su stiliste, nuomonės formuotoja, rašytoja Agne Jagelavičiūte atsisveikino jos artimieji, draugai ir visi tie, kam Agnė buvo ypatingas žmogus. Jos interviu iš archyvų ir dabar skamba aktualiai, o draugų žodžiai jaudina. Kokia buvo Agnė, traukusi daugelio dėmesį, bet iš tiesų pažinota tik kai kurių, išgirskime iš ją pažinojusių ne vieną dešimtmetį jau šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“.

   

Režisierius Oskaras Koršunovas, Agnės širdies draugu buvęs kelerius metus, prisimins jam surengtą staigmeną. „Ten iš gėlių buvo parašyta: „Aš tave myliu“. Tai va, tokie įvykiai, jie tiesiog pramušdavo“, ­– pasakos režisierius.

 

Žurnalistė, muzikinių renginių ir projektų kūrėja Jurga Riebling atskleis, kad Agnė buvo žmogus, kuris niekada neišdavė savo draugų, niekada nesipyko ir kompanijoje visada buvo ta, kuri, kam nors susikibus, visus taikydavo.

 

„Jei, kaip sakoma, egzistuoja dvasia, kuri po mirties pakyla bei skraidžioja, ir dabar Agnė mato mus visus, kaip mes raunamės plaukus, verkiam, kokie mes esame savanaudžiai, nes jai jau kaip ir nieko, tai žinant ją, ji turėjo sėdėti koja ant kojos su kažkokiais nerealiais aukštakulniais batais, žiūrėti į visa tai, kas vyko, ir galvoti: „Nu va, šį kartą tai tikrai pavariau“, – teigs ilgametis Agnės draugas ir sūnaus krikštatėvis, profesionalus plaukų meistras Kęstas Rimdžius.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“, skirta stilistei, rašytojai, nuomonės formuotojai Agnei Jagelavičiūtei atminti, jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.