Iki šiol galvojate, kad geriausias dalykas, kuris nutinka po ginčų – tai audringas seksas arba galutinė emocijų iškrova pataluose? Jeigu taip, mokslininkai jums turi blogų žinių. Tyrimai rodo, kad susitaikymo seksas iš tikrųjų yra bloga mintis!

 

seksas

Baknelio universitete, JAV, atliktas tyrimas parodė, kad aistra degantis seksas po nesutarimų, nepadės užglaistyti santykiuose kylančių problemų. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad vyrai geriausiu būdu užbaigti konfliktą laiko aistringą seksą ir raminančias, fizines partnerės glamones bei kitus romantinius gestus.

 

Moterys taip pat neretai pasitelkia visą savo seksualumą, kad susitaikytų su vyru. Taip darydamos moterys tarsi parodo, kad jos yra seksualiai prieinamos ir nenori nutraukti santykių. Tačiau vis dėlto dailiosios lyties atstovės mano, kad geriausias būdas susitaikyti – tai tęsti bendravimą su partneriu, atsiprašyti vienas kito, guosti, verkti ir parodyti savo jautriąją, emocingąją asmenybės pusę. Moterys labiau vertina laiką, leidžiamą kartu, nes tai rodo partnerio norą dėti pastangų ir laiko (nors jis ir būtų ribotas), kad atnaujintų poros tarpusavio ryšį. Tokie vyro veiksmai gali parodyti moterims, kad vyras bus rūpestingas sutuoktinis ir tėvas. Moterys labiausiai vertina tuos stipriosios lyties atstovus, kuriems rūpi antrųjų pusių emocijos. Moterys vyrų ašaras supranta kaip nuoširdžią atgailą ir sielvartą.

 

Moterys mano, kad vyro atsiprašymas yra veiksminga susitaikymo taktika, nes jos ją supranta kaip altruistinį veiksmą. Atsiprašymas parodo, kad vyras supranta savo kaltę ir nekaltina vien tik antrosios pusės, pademonstruoja gebėjimą būti atrama partnerei ir nuoširdų troškimą atpirkti kaltes. Taigi, seksas su susitaikymu neturi nieko bendro. Jį geriau atidėti tiems laikams, kai abu parneriai bus gerai nusiteikę ir jų nuotaikos netemdys neišspręsti konfliktai.

 

Tačiau su tyrėjai sutinka ne visi. Juk tiek daug priežasčių, kodėl susitaikymo seksas yra geriausias seksas. Štai keletas jų:

 
  • Susitaikymo seksas smegenims daro tokį patį poveikį kaip narkotikai. Jis yra tiesiog liepsnojantis!
 
  • Susitaikymo seksas – tai meilės ir dėmesio rodymas (prisipažinkite, juk konfliktai neretai ir kyla būtent dėlto, kad trūksta meilės ir dėmesio).
 
  • Po pykčio priepuolio kyla natūralus noras pasijausti nuo kažko priklausomu.
 
  • Susitaikymo seksas praktiškai natūraliai eina po ginčo.
 
  • Kad ir kaip keistai tai skambėtų, pyktis veikia kaip stiprus afrodiziakas.
 
  • Visos poros pykstasi, bet ilgiausiai išlieka tos, kurios moka susitaikyti ir turi geriausią seksą!