Įprasta tikėtis, jog atėjus į prekybos centrą ar didelę parduotuvę, jus pasitiks gana nyki, tačiau tvarkinga aplinka. Būtent tai yra pagrindinis didžiausių prekybos verslo atstovų tikslas fizinėse parduotuvėse – sukurti ramią, kuo labiau visiems įtinkančią aplinką. Tačiau šis straipsnis bus apie visiškai kitokias parduotuves. Jų produkcija, interjeras, o galbūt istorija – labai keisti ir verčiantys kraipyti galvą. Tad pats laikas susipažinti su keisčiausiomis parduotuvėmis pasaulyje!

 

keisciausios parduotuves sex shop

Plaukiojantys Rytų Azijos turgūs

 

Indonezijoje, Vietname bei Tailande yra ne vienas garsus turgus. Kaip ir nieko neįprasto, tačiau pvz. Pietų Kalimantano saloje esantis Muara Kuin turgelis/prekyvietė tikrai netiktų viename sakinyje su žodžiu „įprasta“. Šioje vietoje pirkimas ir pardavimai vyksta vandenyje. Prekeiviai sulipa į valtis ir plūduriuodami reklamuoja bei siūlo savo prekes klientams bei vis dažniau čia užsukantiems turistams. Jums, tai be abejo atrodo kaip labai nepatogus prekybos būdas, tačiau vietiniai pripratę. Jie taip verčiasi jau ne vieną dešimtmetį. Be to, daug paprasčiau išvengti vagysčių.

 

Septynių aukštų sex shop

 

Japonija nuolat garsėja kaip labai įdomią kultūrą bei požiūrį į seksą turinti šalis. Čia idealizuojami ir seksualizuojami tokie dalykai, kurie mūsų kraštuose liktų nesuprasti. Tačiau vieno paneigti negalima, japonai yra labai atsidavę tikslui siekti įvairovės akto metu. M‘s sekso prekių krautuvė tai tik įrodo. Niekur kitur pasaulyje nerasite net septynis aukštus užimančios prekybos vietos, skirtos vien tik suaugusiųjų malonumams bei fantazijoms.

 

Jeigu susimąstote, kokiu gi būdu japonai okupuoja tokią didžiulę erdvę – turime jums atsakymą. Trys viršutiniai aukštai yra skirti DVD bei filmams suaugusiems. Ketvirtame – teminiai kostiumėliai, trečias skirtas moteriškiems lingerie, o pirmieji du – botagų, virvių ir kitų aštrių pojūčių mėgėjų kampelis. Keista net pagalvoti, kai Lietuvoje didžiausios parduotuvės yra dviejų, retkarčiais trijų ar keturių aukštų. O čia septyni, ir skirti vien tik seksui…

 

Jeigu ir jums toks atsidavimas prekybai intymiomis prekėmis – kiek keistokas, užsukite į labiau pritaikytą, internetinę, pirkėjų konfidencialumą saugančią sex shopfantazijos.lt

 

Vudu turgus Afrikos širdyje

 

Togas tikrai nėra pati populiariausia Afrikos šalis. Tiek savo gamta, tiek dydžiu ar gyventojų skaičiumi ši valstybė mažai ką nustebintų, tačiau čia tiktų posakis – „Nespręsk apie knygą iš viršelio“. Toge galite rasti turbūt labiausiai šiurpinančią prekybos vietą visoje Žemėje – Lome vudu turgų. Jeigu dar nežinote nieko apie tai, kas yra vudu, tai įsivaizduokite įvairias ritualines apeigas bei tamsiuosius kerus skleidžiančius žmones. Visgi, galbūt geriausiai tai įvardinti kaip „Afrikietišką juodąją magiją“.

 

Viskam tinkančių vudu rekvizitų – beždžionių galvų, barškuolių išnarų, paukščių pėdų ir kitų ingredientų galima įsigyti vietiniams labai įprastame, atvirame turgelyje.

 

Nuotakų „krautuvė“ Bulgarijoje

 

Prekyba žmonėmis yra nusikaltimas, už kurį baudžiama labai griežtai. Tačiau ką daryti, kai žmogus pats nori parsiduoti? Būtent su tokia dilema susiduria visi Mogilos miestelio arba Stara Zagora Bulgarijoje lankytojai, vieną dieną per metus. Čia susirenka daug, beveik vien romų kilmės moterų, kurios išsipuošia, kvepinasi ir visaip gražinasi tam, kad būtų nupirktos…

 

Tačiau skirtingai nei būtų įprasta manyti, jos perkamos ne kūniškiems malonumams, o šeimos židiniui palaikyti. Moterys nori šeimos, bet ne pinigų. Na, galbūt nori pinigų, tačiau už tai nesiūlo vien savo kūno.

 

Kaip nuotaką nusipirkti? Ogi pasiūlyti didžiausią kainą ir savo išrinktajai patikti. Turtingas ir išvaizdus romų tautybės, o gal ir užsienietis kavalierius čia bus be galo geidžiamas taikinys. Daug kas šią tradiciją vadina nežmoniška ir atsilikusia, tačiau kai žmonės savimi prekiauja savu noru, galima tik stebėtis…

 

Stiliaus ikonos konteineriuose

 

Mados namai visada randa kuo mus nustebinti. Ar tai būtų pašėlę suknelių dizainai, iš pirmo žvilgsnio nesuprantami raštų bei spalvų deriniai, ar abejingų nepaliekančios reklamos, tenka pripažinti, kad sėkmė mados industrijoje verčia būti originaliems ir išsiskirti iš minios. Būtent taip bando elgtis šveicarų kompanija Freitag, kuri pastatė aukščiausią pasaulyje iš laivų konteinerių pastatytą konstrukciją ir čia prekiauja savo gaminiais.

 

Pirmieji, arba apatiniai du aukštai, Ciuriche stovinčioje konstrukcijoje, yra skirti prekėms, o kylant aukštyn – tuščia erdvė bei pačioje viršūnėje įkurta apžvalgos aikštelė.

 

Iškamšų rojus Paryžiuje

 

Deyrolle, būtent taip vadinasi taksidermijos rojus meilės mieste. Pasak pačių parduotuvės savininkų, Deyrolle duris atvėrė dar 1831m., kada entomologas Emilis Deirolis nusprendė atidaryti krautuvę ir parduoti retus, savo surinktus eksponatus. Veikla greitai plėtėsi ir po beveik dviejų šimtmečių šis prekės ženklas yra puikiai žinomas tarp kolekcininkų ir iškamšų mėgėjų.

 

Parduotuvėje galite rasti spalvingų drugelių, retų ar kiek keistų nariuotakojų, jūros gyvūnijos, elnio ar paukščio iškamšą bei šimtus, jeigu ne tūkstančius kitų, pačios aukščiausios klasės gyvių eksponatų. Jus domina kainos? Jos labai įvairios. Mažas drugelio egzempliorius kainuos keliolika-keliasdešimt eurų, kol už didesnę iškamšą gali tekti pakloti ir keletą tūkstančių…

 

Pasakų kampelis Londone

 

Jeigu jums patiko pasaka „Alisa stebuklų šalyje“, jums patiks ir Alice Through the Looking Glass“ parduotuvė. Čia rasite ne tik pirmuosius bei originalius knygų leidimus, įrėmintas iliustracijas ar literatūrines gėrybes, tačiau ir Luiso Kerolio istorijos laikmečiui tinkančias skrybėles, šachmatų figūrėles bei dar daugybę įdomių daiktų. Keista, kad galima atidaryti sėkmingą parduotuvę, kuri skirta tik vienai pasakai ir jos herojams…