Keičiantis sezonams daugelį vargina paūmėjusios odos problemos, o šaltuoju metų laiku išryškėja lėtinės odos ligos, tokios kaip dermatitas, žvynelinė ar rožinė. Gali atsirasti ir kitų nemalonių pojūčių, nuo odos sausumo, jautrumo iki bėrimų. Rūpintis oda ir stebėti jos būklę – labai svarbu, sveika oda ne tik mus puošia, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, o laiku pastebėjus ir ėmus spręsti jos problemas, galima užkirsti kelią sunkioms ligoms. Viena didžiausių plataus profilio privačių medicinos klinikų Lietuvoje „Fi Clinica“ ragina nenumoti ranka į odos pokyčius ir siūlo profesionalių kosmetologų ir dermatologų pagalbą.

 

2021 02 04 - Ramune - Kosmetologe V01

 Kosmetologė Ramunė Skurkienė. Nuotrauka iš „Fi Clinica“ archyvo

 

Po žiemos, kad oda greičiau atsigautų ir būtų sveikesnė, rekomenduojama atlikti veido odos diagnostiką, išsiaiškinti jos poreikius ir pakeisti priežiūros rutiną. „Fi Clinica“ atliekama diagnostika pažangiu „Gemology“ aparatu, padedančiu įvertinti veido odos būklę pagal septynias savybes – nuo raukšlėtumo, riebalinių liaukų funkcijos, pigmentacijos iki porų. Pasak klinikos kosmetologės Ramunės Skurkienės, remiantis šia diagnostika ne tik tiksliau įvertinama odos būklė, bet ir parenkamos efektyvesnės procedūros bei tinkamiausios priežiūros priemonės. „Fi Clinica“ naudojama profesionali prancūziška mineralinė kosmetika „Gemology“, išsiskirianti unikalia koncepcija, grįsta pusbrangių ir brangiųjų akmenų naudojimu kosmetologijoje. Ši kosmetika papildyta mineralais, padedančiais odą išlaikyti sveiką, jaunatvišką ir spindinčią. Nors oda yra didžiausias žmogaus kūno organas, ji įsisavina mažiausiai svarbių maistinių medžiagų, todėl labai svarbu, kad gautų užtektinai mineralų. „Gemology“ kuria priežiūros priemones, skirtas ir profesionalams, ir tinkamas naudoti namuose – nuo kosmetikos sausai, jautriai iki brandžiai odai.

 

2021 02 04 - Ilona - Kosmetologe V01

 Gydytoja dermatovenerologė Ilona Sakalauskienė. Nuotrauka iš „Fi Clinica“ archyvo

 

Susidūrus su odos problemomis svarbu ne tik peržiūrėti naudojamas priežiūros priemones, bet ir konsultuotis su dermatologu. „Fi Clinica“ gydytoja dermatovenerologė Ilona Sakalauskienė sako, kad neretai pacientai odos ligas vertina kaip nepavojingas sveikatai, renkasi savigydą ir delsia atvykti pas dermatologą, deja, dėl to ligos tampa komplikuotos. Kad oda būtų sveikesnė ir greičiau atsinaujintų, ją reikia reguliariai valyti ir šveisti. Sausesnei odai rekomenduojama rinktis ultragarsinį valymą, o riebesnei – mechaninį ir kombinuotą. Kita svarbi procedūra – individualizuotas profesionalus šveitimas, veikiantis gilesnius odos sluoksnius, „Fi Clinica“ atliekami ir lazeriniai, ir profesionalūs cheminiai odos šveitimai. Lazeriniai tinkami, kai odos spalva netolygi, yra smulkių raukšlelių arba odai būdingas riebumas ir porėtumas, o cheminiai rekomenduojami gydant tam tikras odos ligas, paruošiant odą injekcinėms ar lazerinėms procedūroms ir jų efektui palaikyti. Kad oda būtų sveika ir jaunatviška, ne mažiau svarbūs ir gyvenimo būdo įpročiai – aktyvi veikla, kokybiškas poilsis, tinkamas išgeriamo vandens kiekis ir subalansuota mityba.

Adresas:

Sporto g. 3, Kaunas, LT-44221

 

Darbo laikas:

I–V 8.00–19.00 val.

 

Kontaktinis telefonas:

+370 626 88838 (registracijos, klausimai apie paslaugas)

I–V 8.00–19.00

 

El. paštas

info@ficlinica.lt