Seksualinis gyvenimas – svarbi dalis bene kiekvieno žmogaus gyvenime. Kaip bebūtų, apie jį ne visuomet yra pasiryžtama kalbėti ar net spręsti su seksualumu susijusias problemas. Toks požiūris yra iš tiesų ydingas, kadangi taip tik kenkiate sau. Niekas kitas, o tik Jūs pats galite daryti didžiausią įtaką intymiai savo gyvenimo daliai. Įdomu, kaip tai padaryti? Šiame straipsnyje pateiksime keletą pasiūlymų, padėsiančių patiems pagerinti savo seksualinį gyvenimą.

 

Untitled design (32)

Ne tik partneris yra atsakingas už jūsų patiriamą malonumą

 

Labai svarbu suprasti, jog ne tik partneris yra atsakingas už jūsų patiriamą malonumą. Žinoma, jis tikrai gali prie jo prisidėti, tačiau jei jūs nekomunikuosite apie tai, kas jums patinka bei ko norėtumėte iš seksualinio gyvenimo – vargu, ar itin greitai pavyks rasti bendrą kalbą. Tokiais atvejais dažnai vienas iš partnerių jaučiasi neįvertintas ar net kaltina kitą dėl to, jog nesuteikia jam malonumo. Visa tai tikrai nėra sveika santykiams, todėl vietoje kaltinimų pasistenkite pasikalbėti vienas su kitu, taip išsiaiškinant, kokie yra kiekvieno iš jūsų norai ir poreikiai. Tai leis seksualinį gyvenimą paversti daug labiau džiuginančiu. Dėl to nebijokite ir išdrįskite žengti pirmą žingsnį – apturėkite pokalbį, iš kurio tikrai daug ką galėsite sužinoti apie savo antrąją pusę. Visgi mokėti skaityti kito žmogaus mintis – tikrai ne visuomet pavyksta.

 

Parodykite iniciatyvą

 

Dar vienas svarbus dalykas, norint palaikyti gerą seksualinį gyvenimą – iniciatyvos rodymas. Nelaukite, kol partneris pasiūlys romantiškai praleisti vakarą, tai galite suorganizuoti ir pats (-i)! Tokiu būdu parodysite savo antrajai pusei, jog jis ar ji jums nuoširdžiai rūpi ir jums gera leisti laiką kartu. Negana to, parodydami susidomėjimą partneriu (-e), neleisite abejoti jūsų santykiais, pakurstysite aistrą bei sustiprinsite tarpusavio ryšį. Iniciatyvą galite parodyti, pasiūlydami atlikti masažą, suorganizuodami jaukią vakarienę žvakių šviesoje ar tiesiog flirtuodami. Būdų – tikrai daug,, tad kad ir kurį iš jų pasirinksite, galite būti užtikrinti, jog jis atneš vienokią ar kitokią naudą jūsų seksualiniam gyvenimui.

 

Venkite monotonijos

 

Greičiausiai kiekviena pora yra buvusi laikotarpyje, kuomet santykiuose įsivyrauja rutina. Nors tai ne visuomet yra blogas ženklas, tačiau dažnai būtent ji yra priežastis to, jog žmonės jaučiasi nelaimingi ar nepatenkinti santykiuose, o ypač tai liečia intymumą. Būtent dėl šios priežasties patariama rūpintis, jog pojūčiai seksualiniame gyvenime būtų kuo įvairesni. Tai gali būti naujos pozicijos lovoje, vietos ar net apranga. Taip pat itin gali padėti ir įvairios sekso prekės, pavyzdžiui, šildantys ar šaldantys lubrikantai, masažo aliejai,  afrodiziakai ar sekso žaisliukai. Pastaruoju metu itin didelio populiarumo susilaukė ir penio žiedas, kuris suteiks papildomą intymių vietų stimuliaciją bei atneš didesnį malonumą. Jei susidomėjote ir norite tai išbandyti kartu su savo partneriu ar partnere, el. parduotuvėje Fantazijos.lt rasite didelį šių ir kitų prekių pasirinkimą.

 

Nebijokite suteikti malonumo sau

 

Prie viso to, nebijokite suteikti malonumo sau. Iš tiesų solo žaidimai gali itin praturtinti seksualinį gyvenimą, kadangi tokiu būdu galima išsiaiškinti, kokios technikos patinka, jaudina labiausiai bei kas atneša didžiausią malonumą. Savęs pažinimas yra itin svarbus, kadangi būtent per jį galėsite geriau suprasti, koks turėtų būti ir pats lytinis aktas su partneriu ar partnere. Negana to, tokie intymūs žaidimai leidžia patenkinti ir tam tikrus savo poreikius, kurių galbūt nepavyksta patenkinti seksualinės sueities metu. Pavyzdžiui, niekam ne paslaptis, jog moterims yra žymiai sunkiau pasiketi orgazmą nei vyrams, tačiau šį poreikį puikiai pavyksta išpildyti solo žaidimų metu. Tuo tarpu vyrams kartais noras mylėtis būna dažnesnis, tad kad nė viena pusė nesijaustų nuskriausta, tam tikrais atvejais tikrai naudinga suteikti malonumą sau pačiam.

 

Atsikratykite stereotipų

 

Pasitaiko situacijų, kuomet žmogus negali tinkamai džiaugtis seksualiniu gyvenimu būtent dėl visuomenėje gajų stereotipų. „Ką pasakytų aplinkiniai?“ ir kiti panašūs klausimai kartais sukasi galvoje, vien pagalvojus apie seksualumo temą. Kaip bebūtų, tai tikrai neturėtų būti prioritetas, į kurį reikėtų atsižvelgti pirmiausia. Svarbiausia, jog jūs jaustumėtės gerai savo kūne bei kad visi jūsų poreikiai ir norai būtų išpildyti. To nepadarys niekas kitas, o tik jūs, tad pasistenkite į visus stereotipus numoti ranka. Toli gražu ne visuomet jie yra teisingi. Žmonės nebeturėtų bijoti temų, susijusių su lytiškumu arba seksualumu, kadangi būtent jos sudaro gana nemažą dalį mūsų gyvenimo. Išsilaisvinę iš visuomenės nustatytų normų nė nepastebėsite, kaip asmeninis gyvenimas ims gerėti ir atnešti vis daugiau ir daugiau nuostabių potyrių.