Rugsėjį su trenksmu atidariusi jubiliejinį, dvidešimtąjį, televizijos sezoną, TV3 nežada sustoti – jau nuo spalio eteryje – didžiosios kanalo premjeros su ryškiausiomis televizijos žvaigždėmis priešakyje: laukiamiausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ šeštojo sezono startas, grandiozinis muzikinis TV3 projektas „X Faktorius“, antrasis, tradicija tampantis, UNICEF organizuojamas paramos projektas „Už kiekvieną vaiką“, gyvūnų šou „Žvėriški talentai 2012“, naujos kultinių serialų serijos, gražiausia pozityvioji animacija ir visame pasaulyje šlovinami kino filmai.

 

Spalį įvyks antrasis jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono gimimas: jau netrukus eteryje – vienas brangiausių visų laikų TV projektų Lietuvoje – „X Faktorius“. Tai ypač sudėtingas eterio formatas, kuriame tarpusavyje varžysis ne tik talentai, bet ir teisėjai. Keturias iš gausybės talentų atrinktas grupes kuruos, ruoš ir ugdys keturi pramogų verslo profesionalai, „X Faktoriaus“ teisėjai: dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, grupės „Happyendless“ lyderis Saulius Prūsaitis, muzikantas Saulius Urbonavičius-Samas ir nepakeičiamas TV3 laidų vedėjas, aktorius Vytautas Šapranauskas. „X Faktoriaus“ vedėjo mikrofoną į rankas paims dainininkas Marijus Mikutavičius. „X Faktorius“ lietuviams žada atverti duris į pasaulinę sceną: projekto komanda tikina, jog atrankų salės tiesiog lūžo nuo susirinkusiųjų gausos, tarp jų buvo pastebėtas ne vienas nešlifuotas deimantas. Kas taps tuo laimės kūdikiu, kuriam nusišypsos sėkmė pasirašyti sutartį su viena garsiausių pasaulyje prodiuserinių muzikos kompanijų „Sony Entertainment“?

 

TV3 televizijos pašto dėžutę kasdien pasiekia šūsnys laiškų, kuriuose – vis tie patys žiūrovų klausimai: „Kada prasideda ‚Moterys meluoja geriau‘?“, „Ar greitai pamatysime Robertėlį?“ TV3 turi puikią naujieną – šeštojo kultinio lietuviško serialo sezono premjera – jau čia pat. Žiūrovų numylėti aktoriai, kurių priešakyje – ekrano deivės Inga Norkutė-Budrienė, Edita Užaitė ir Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer, nepakeičiamieji Jurijus Smoriginas, Džiugas Siaurusaitis ir kiti žada tikras melo pinkles, meilės peripetijas ir netikėtus siužeto vingius.

 

Spalio 4-ąją TV3 pristato išskirtinį eterio šou „Žvėriški talentai 2012“, kuriame susirungs talentingiausi žmonių draugai. Keturkojų ir dvikojų gretose – ne tik triukus demonstruojantys šunys ir katės, bet ir gaidys, ožka ir net… driežas! Kuris dalyvis užsitarnaus žvėriškiausio 2012-ųjų talento vardą?

 

Spalio 12-ąją, vos tik sugrįžę iš vienos neturtingiausių Afrikos ir viso pasaulio šalių – Siera Leonės, UNICEF ambasadoriai – olimpiečiai Evaldas Petrauskas, Jevgenijus Šuklinas ir TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė pateiks širdį veriančius pasakojimus apie vaikus palietusį pilietinį karą ir kvies padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Antrasis, tradicija tampantis, UNICEF organizuojamas paramos projektas „Už kiekvieną vaiką“, kuris bus transliuojamas tiesiogiai, suteiks progą susivienyti kilniam tikslui.

 

Belaukiant didžiųjų TV3 premjerų, televizija tradiciškai kviečia rytus pradėti su „Nauja diena“, vakarais mėgautis kultiniais serialais „Nusivylusios namų šeimininkės“, „Terra Nova“ ir „Kobra 11“ bei gražiausia pozityviąja animacija, kurios lobyne – eterio premjera „Ilgo plauko istorija“ ir legendinis serialas „Ančiukas Donaldas“.

 

Spalį TV3 televizija žiūrovams dovanos ir kvapą gniaužiančias meilės istorijas kostiuminių dramų premjerose „Viktorija. Jaunoji karalienė“, „Garbinga kurtizanė“ ir „Ana Karenina“, o veiksmo, greičio ir adrenalino gerbėjus TV3 prikaustys Holivudo dievaičių pasirodymais juostose „Drakonų kova: Evoliucija“, „Iksmenai: pradžia. Ernis“ su Hughu Jackmanu, „Juodosios raganos metai“ su Nicolu Cage‘u, „Dženiferės kūnas“ su seksualiąja Megan Fox ir kiti.

 

Didžiosios rudens premjeros – visą spalį tik per TV3!