Vieni mėgsta darbo stalą apkrauti visokiais niekučiais, kiti dievina sterilią tvarką. Tačiau tiek ant vienų, tiek ant kitų darbuotojų stalų yra kokių nors kanceliarinių priemonių. Kartais šios priemonės gali atlikti ir netiesiogines funkcijas. Pavyzdžiui, padėti visą dieną išlikti gražiems!

 

Dvipusė lipnioji juostelė – labai reikalinga priemonė biure. Su ja galima laikinai suklijuoti pabirusį vėrinį, prairusį drabužio kraštą ar net nusivalyti makiažą.

 

Vienpusė lipnioji juostelė – kokybiškas pūkų rinkiklis. Lipniąja juostele apklijuoti tas vietas, kuriose daugiausiai pūkų, ir staiga nuplėšti.

 

Sugeriamasis popierius – šiais laikais ne pati populiariausia priemonė biuruose, tačiau tokio popieriaus skiautelių būtų labai pravartu turėti. Sugeriamojo popieriaus gabalėlį priglausti prie veido, kad sugertų odos riebalus ir pašalintų erzinantį blizgesį.

 

Pieštukai ir parkeriai gali tapti plaukų aksesuaru, kurie kitaip nei daugelis kitų aksesuarų nežaloja plaukų. Plaukus, sušukuotus į kuodelį, sutvirtinti pieštuku arba parkeriu.

 

Lipnūs lapeliai tinkami ne tik priminimams ir pastaboms rašyti! Sulankstytu lapeliu galima išvalyti panages bei nuvalyti lūpų dažų perteklių.

 

Baltas korekcinis pieštukas – nepakeičiama priemonė biure, kai prireikia šiek tiek pataisyti tekstą. Tačiau tai gali būti ir manikiūro priemonė. Prancūziškas manikiūras biure – tiesiog nagų galiukus nuspalvinti baltu korekciniu pieštuku.

 

Popieriaus segiklis gali susegti ne tik popierių, bet ir prairusius drabužius. Kad nešviestų sidabrinės sąsagėlės, jas galima nuspalvinti teksto žymikliu.

 

Trintuko gabalėlis gali laikinai pakeisti pamestą auskaro fiksatorių.

 

Sąvaržėlė – dar viena kanceliarinė priemonė, kuri padės sutaisyti suplyšusius drabužius, prilaikys smunkančias kojines ar liemenėlės petnešėles.