Antrąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, 19.00 val. tiesiogiai per TV3 – kalėdinis „Išsipildymo akcijos“, kurią TV3 organizuoja kartu su SEB banku, koncertas, kuriame skambės nuoširdus vaikų juokas ir gražiausi muzikiniai kūriniai.

 

TV3_IA_Kaledinis_koncertas_Gerda

 

Koncerto vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis kartu su žinomais Lietuvos dainininkais kurs jaukią, šventinę nuotaiką, kviesdami savo gerumu prisijungti prie tryliktosios „Išsipildymo akcijos“.

 

Vedėjams talkins Šiauliuose specialiai renginiui įkurtoje „Džiaugsmo studijoje“ besidarbuosiantis netikėtas duetas – dainininkas Stano ir laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė.

 

„Laukia labai šilti įspūdžiai. Pabuvosime pasakiškame pasaulyje. Kartu su Gerda jau išgirdome labai daug vaikų svajonių, kurios ir pralinksmino, ir sujaudino. Labiausiai sujaudinusi mergaitės svajonė – galėti vaikščioti“, – pasakoja Stano.

 

„Jaučiuosi puikiai, nes tapau tokio nuostabaus renginio dalimi. Buvo smagu kalbinti vaikus, jie turi tiek svajonių. Be galo nustebino, kad kai klausi vaiko apie kokią kalėdinę dovaną jis svajoja, šis pagalvoja ne apie dovaną sau. Viena mergaitė atsakė, kad  anksčiau ji svajodavo apie lėles, o dabar labiausiai nori pinigų. Iš pradžių nustebau, tačiau mergaitė pridūrė, kad pinigai reikalingi tam, kad galėtume juos paaukoti sergantiems vaikučiams, jų svajonių išsipildymui“, – susijaudinusi pasakoja G. Stiklickienė. Jos ir Stano kalbinamus vaikus TV3 žiūrovai išvys jau antrąja šv. Kalėdų dieną „Išsipildymo akcijos“ koncerte.

 

TV3_IA_Kaledinis_koncertas_Stano

 

13-asis paramos projektas „Išsipildymo akcija“ šiemet jau antrą kartą suburs geros valios žmones geriems darbams. Lapkričio pabaigoje įvykęs pirmasis šventinis akcijos koncertas nepaliko abejingų – suaukota daugiau nei 135 920 eurų. Antrąją šv. Kalėdų dieną TV3 žiūrovus šventine atmosfera užburs vaikai, kurių akimis bus pasakojamas stebuklų laukimas. Mažieji herojai kartu ruoš šventinį stalą, pakuos dovanas, o puošdami eglutę, džiaugsmingai besimatuodami rūbus ir ruošdamiesi į šventę kurs ypatingą namų atmosferą.

 

Didžiausias šventinės akcijos dėmesys – mažiesiems ligoniukams, kurių istorijas globoja talentingi vaikai. Prie šviesesnio herojukų rytojaus bus kviečiami prisidėti visi, skleidžiant gerumo, savanorystės ir atjautos idėjas. Patikėti kalėdiniais stebuklais ragins, džiaugsmą

 

Dalintis gerumu kvies „Man-go“, Karina Krysko, „Benjamins“, Gerda, Ingrida Kazlauskaitė, Paulius, Kėdainių choras, Monika Linkytė, „Electronic I“, Gražvydas ir „Aklųjų choras“, Sasha Song, „X Faktoriaus“ dalyviai, Stano, Birutė Dambrauskaitė, Česlovas Gabalis. Pasirodymus puoš įspūdinga scenogafija ir vaidybos elementai, o vaikų klegesys primins apie tikrą šventę prie stalo ir Kalėdų Seneliui siunčiamus laiškus.

 

Paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Pagrindiniai akcijos tikslai: sunkiai sergančių vaikų sveikatinimas: finansinė parama „Išsipildymo akcijos 2015“ istorijų herojams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba. Akcija globoja vaikus, turinčius šeimas, gyvenančius šeimynose ar vaikų globos namų auklėtinius, kurių sveikatai reikalinga visų mūsų pagalba. Šeimynose gyvenančių vaikų sveikatinimas, fizinis ir kūrybinis lavinimas ir buities gerinimas. Globos namų vaikų sveikatinimas bei fizinis ir kūybinis lavinimas.

 

Nelikime abejingi mažiesiems ligoniukams, kuriems mūsų visų pagalbos reikia labiausiai. Kviečiame aukoti skambinant arba siunčiant SMS, įrašant žodį VAIKAMS trumpaisiais telefono numeriais:

1890 – auka 1 euras

1891 – auka 2 eurai

1892 – auka 3 eurai

Norėdami paaukoti didesnę sumą, apsilankykite www.issipildymoakcija.lt

 

Paramos projekto „Išsipildymo akcija“ kalėdinis koncertas – antrąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, 19.00 val. tiesiogiai per TV3!