Kiekviena moteris nori išlikti savo vyrui pati gražiausia, įdomiausia, geidžiamiausia ir geriausia. Deja, tačiau to pasiekti ne visada pavyksta. Tam, kad pavyktų reikia daug pastangų. Yra nemažai būdų, kaip padaryti, kad iš vyrų akių niekada nedingtų aistros kibirkštėlės.

 

geidulys

Dažnai dailiosios lyties atstovės galvoja, kad vyrų susidomėjimas jomis yra nepastovus kaip pasaulis. Vieną akimirką jie žavisi viena, o kitą – komplimentus žeria antrai. Tačiau realybėje vyrai ir moterys turi vienodą supratimą apie tai, kas yra laimingi santykiai.

 

Vyrams, kaip ir moterims, patinka nauji dalykai. Jie visada nori būti su mergina, kuriai pavydi draugės ir geidžia turėti kiti vyrai. Tokia moterimi norėtų tapti, ko gero, kiekviena. Taigi kaip išlaikyti nuolatinį vyro susidomėjimą?

 

Moteris bet kurioje situacijoje turėtų būti moterimi. Deja, daugelis dailiosios lyties atstovių pamiršta šią taisyklę. Dažniausia moterų klaida – perdėtas emocingumas, kuris pasireiškia ne laiku ir ne vietoje. Labai dažnai iš pykčio jos gali įžeisti ir dėlto vėliau gailėtis arba padaryti ką nors, dėl ko vėliau gėdysis. Joms reikėtų išmokti kontroliuoti save. Moteris, kuri tai moka, iš karto išsiskirs iš kitų pažįstamų moterų.

 

Moteris turėtų visada likti paslaptimi vyrui. Slapčiausių sielos kertelių ji neturėtų atskleisti per pirmąjį pasimatymą. Nereikia iš karto išpasakoti visų linksmiausių vaikystės nuotykių, mokslo ir studijų įvykių. Geriau daugiau klausytis pašnekovo, bet mažiau kalbėti apie save. Trumpai kalbant, iš pradžių tapti įdėmia klausytoja, paskui įdomia pasakotoja.

 

Nebijoti prarasti vyro. Jau santykių pradžioje pripažinti sau, kad joks vyras negali būti kažkieno nuosavybė ir visi turi teisę pasirinkti tai, kas jiems yra geriausia. Paprastai tai, ko labiausiai bijoma ir atsitinka. Vyrui reikia suteikti laisvės, neatakuoti skambučiais ir telefono žinutėmis, netardyti.

 

Nesižeminti. Gerbti save. Jeigu kyla dilema, ką pasirinkti: orumą ar santykius, visada rinktis orumą. Niekam nereikia vyro, kuris negerbia moters. Ši taisyklė – nediskutuotina.

 

Netapti vyrui motina. Nereikia jo globoti per daug. Tokie santykiai nieko gera nežada. Vyras visada turi jaustis kaip vyras, o ne kaip koks durų kilimėlis, į kurį galima nusivalyti kojas. Vyras turi turėti galimybę priimti sprendimus, net jei dėl jų vėliau teks gailėtis. Vyrui galima vadovauti tik taip, kad jis pats to neįtartų ir neatspėtų.

 

Pirmojo pasimatymo metu su vyru nekalbėti apie būsimą šeimą, vestuves ir vaikus. Žinoma, labai svarbu žinoti, ko tikimasi iš rimtų ir ilgalaikių santykių, ir tikėtis, kad partneris galvoja taip pat. Tačiau nereikia vos susipažinus su vyru gąsdinti vedybomis.

 

Spinduliuoti pasitikėjimą savimi. Nelyginti savęs su kitomis, buvusiomis jo gyvenimo partnerėmis, nes tai paprasčiausiai kvaila. Jeigu žmogus pasirinko būtent šią moterį, vadinasi, ji ir yra pati geriausia.

 

Sakyti vyrui komplimentus ir skatinti iniciatyvą. Pagirti jį už dėmesį ir rūpestį. Jis turėtų žinoti, kad su juo moteris jaučiasi gerai. Gerų žodžių netaupyti, nes jie suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Vyras, kuris tiki savimi, yra laimingas, stiprus ir mylintis.

 

Būti spontaniška. Šokiruoti, nustebinti, netikėtai suplanuoti vakarą ar pasimatymą. Nustebinti vyrą, kad jis niekada negalvotų, kad moteris, kurią išsirinko, yra nuspėjama.

 

Nekeisti savęs. Kartais moterys pernelyg norėdamos įtikti daro didelę klaidą – bando pakeisti save, esą šiek tiek kitokia labiau patiks mylimajam. Tai nereiškia, kad nereikia būti kūrybingai, bet būtina visada išlikti savimi.

 

Rodyti iniciatyvą lovoje. Vyrams paprastai patinka kontroliuoti veiksmą lovoje, tačiau taip pat jie sveikina ir moterų iniciatyvą bei norą dominuoti. Tikriausiai nėra vyro, kurio nežavėtų pasitikėjimas savimi ir seksualumas intymiausiomis gyvenimo akimirkomis.