Prieš ketverius metus menininkė Chloja Majo iš D. Britanijos nutapė pranašišką paveikslą apie savo svajonių vyrą, kurį regėjo sapnuose. 2009 metais tuomet vieniša 31-erių metų Chloja apimta staigaus įkvėpimo aliejiniais dažais nutapė save, susikibusią rankomis su aukštu, patraukliu vyru tamsia barzda. Nutapė ir pamiršo. Paveikslas keturiems metams buvo pastatytas svetainės kampe, rinkti dulkes…

 

Tačiau viltis sutikti svajonių vyrą neišblėso. Moteris užsiregistravo vienoje internetinių pažinčių svetainių ir pradėjo susirašinėti su bendraamžiu Maiklu Goumanu. Po dvejų metų pora pagaliau susitiko ir Chloja negalėjo patikėti, kad prieš ją – vyras iš paveikslo, kurį pati nutapė. Bijodama išgąsdinti naująjį mylimąjį ar įtarinėjimų persekiojimu, moteris pranašišką paveikslą paslėpė po lova. Paveikslą nutarė parodyti tik tada, kai santykiai pasidarė rimtesni.

 

Paveikslas vyro neatbaidė. Po 18 mėnesių draugystės Maiklas draugei pasipiršo per atostogas pietų Prancūzijoje. Praėjus trejiems metams po pažinties pora gyvena kartu, o paveikslas iš Chlojos sapnų kabo garbingiausioje namų vietoje.

 

Norite ir jūs susapnuoti būsimąjį vyrą? Senovėje buvo populiarūs būrimai, kurie, sakoma, padėdavo išvysti išrinktąjį sapnuose:

 

Ritualą atlikti 23 val. 57 min. prieš veidrodį. Iš pradžių suvalgykite skiltelę obuolio. Viena ranka šukuokitės plaukus, kita per petį meskite kelis obuolius. Vidurnaktį pažadėtojo atspindį pamatysite veidrodyje.

 

Netekėjusios merginos dažnai burdavosi didžiųjų metų švenčių išvakarėse. Tada tikėjo, kad naktį būtinai sapne atjos koks žavus jaunikaitis. Pavyzdžiui, Joninių naktį po pagalve pasidėdavo vainikėlį iš tą dieną skintų lauko gėlių. Užmigus, tikėdavo, būsimas mylimasis ateis į sapną.