Kaip rasti geriausią paskolos pasiūlymą

Yra daug situacijų, kai pinigų skolinimasis, pavyzdžiui, perkant būstą, finansuojant mokslą, plėtojant verslą, atliekant būsto remontą ir gerinimą ar konsoliduojant skolas (pavyzdžiui, su asmenine paskola), gali būti prasminga. Štai kodėl labai svarbu žinoti, ko ieškoti paskolos pasiūlyme, ypač kai kalbama apie asmenines paskolas. Mūsų žingsnis po žingsnio paskolos vertinimo procesas sujungia viską, į ką reikia atsižvelgti bandant nuspręsti, ar paskola jums tinka, o ne tik atvirkščiai.

 

Keli pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Klausimai, kuriuos reikia užduoti sau. Kaip nuspręsti, ar paskolos pasiūlymas tinkamas. Nors paskolos variantų yra daug, neturėtumėte priimti pirmojo rasto pasiūlymo. Kai vertinate paskolą, atsižvelkite į šiuos penkis pagrindinius veiksnius.

 

Paskolos suma

 

Norėdami sužinoti kokios tiksliai paskolos sumos jums reikia, nusistatykite tikslą ar paskirtį kam leisite tuos pinigus. Kai nusistatysite tikslią sumą tuomet galite bandyti ieškoti vietos kur jums tokią paskolą gali suteikti. Nepamirškite, kad turite įsivertinti savo galimybes ar galėsite tam tikro dydžio paskolą laiku gražinti.

 

Paskolos tipas

 

Kai nuspręsite dėl reikalingos paskolos sumos, įvertinkite, kokios rūšies paskola būtų prasmingiausia atsižvelgiant į jūsų situaciją. Nors asmeninę paskolą galima panaudoti bet kam nuo namų remonto iki medicininių sąskaitų apmokėjimo ar didelių palūkanų kredito kortelių skolos konsolidavimo, galbūt norėsite kreiptis kartu su bendraskolininku. Arba likučio perkėlimo paskola, kuri tiesiogiai apmoka jūsų kredito kortelės likučius, gali būti atsakymas, padėsiantis atsakingai kontroliuoti, kaip naudojate paskolos pajamas.

 

Palūkanų norma ir kiti mokesčiai

 

Palūkanos skaičiuojamos kaip procentas nuo jūsų pagrindinės paskolos likučio (ir įtraukiamos į jūsų mėnesinės įmokos sumą) už privilegiją skolintis skolintojo pinigus. Metinė procentinė norma (MN) reiškia bendrą arba tikrąją jūsų paskolos kainą, nes ji apima jūsų palūkanų normą ir visus papildomus mokesčius, kuriuos ima skolintojas. Siūloma palūkanų norma skirsis priklausomai nuo tokių veiksnių kaip jūsų kreditingumas, paskolos dydis ir skolintojas, be to, jūsų paskola gali siekti tūkstančius dolerių. Taigi turėtumėte ne tik palyginti dviejų ar daugiau skolintojų palūkanų normas, bet ir palyginti kiekvieno skolintojo siūlomą pinigų sumą, palyginti su paskolos APR. Paskolos internetu tai puiki galimybė pasilyginti kelių kreditorių sąlygas.