Lygi, sveika ir švytinti oda – daugelio siekiamybė. Vieni šį tikslą gali pasiekti be jokių ypatingų pastangų – tereikia kartais pasitepti drėkinamuoju kremu. Tačiau didžioji dalis žmonių, norėdami turėdami gražią odą, turi rūpestingai ją valyti, tonizuoti ir lepinti kitomis procedūromis. Pasirodo, kad odos problemos ir priežiūra priklauso nuo Zodiako ženklo.

 

oda

 • Avinas. Ugnies ženklas labai energingas, nuolatos kažkur bėga, skuba, todėl neturi laiko atidžiai odos priežiūrai kiekvieną dieną. Jie nemėgsta ilgai gulėti vonioje, todėl renkasi dušą ir priemones, kurios atlieka kelias funkcijas (šampūnus su kondicionieriumi, makiažo valymo servetėles, kurios valo, tonizuoja ir drėkina, kremus, kurie naikina visus senėjimo požymius). Jiems reikėtų atidžiau rinktis kosmetikos priemones, nes daug funkcijų atliekančios ne visada būna efektyvios. Be to, reikėtų gerti daugiau vandens ne tik dėl odos, bet ir dėlto, kad šio ženklo atstovus dažnai vargina galvos skausmas. Atsipalaiduoti gali padėti apsilankymas spa centre, indiškas galvos masažas ir pan.
 
 • Jautis. Jausmingi, materialistiški ir žemiški Jaučiai, kad ir kas benutiktų, niekada nepamiršta kasdieninės grožio rutinos. Jie renkasi išbandytus ir laiko patikrintus produktus. Kiekvieną naktį jie stengiasi miegoti 8 valandas ir naudoja prabangias grožio priemones. Nereikėtų taip vengti išbandyti naujų dalykų. Rinkoje atsiranda vis geresnių ir veiksmingesnių priemonių. Be to, nereikėtų pamiršti, kad metams bėgant, reikėtų pakeisti naudojamą kremą. Tas, kurį naudojate nuo paauglystės, dabar gali nebetikti.
 
 • Dvyniai. Žavūs ir mieli šio ženklo atstovai žino, kaip svarbu gerai atrodyti ir būti stilingi. Iš prigimties smalsūs Dvyniai linkę išbandyti visas naujoves, todėl jų vonios lentynėlė nukrauta naujausiais gaminiais. Jie nenori gaišti daug laiko odos priežiūrai, todėl mielai renkasi purškiklius, serumus ir kitas lengvai naudojamas priemones. Jiems rekomenduojama nustoti bandyti kiekvieną naują produktą, nes taip gali kilti nepageidaujamų odos reakcijų. Kadangi Dvyniai mėgsta keliauti, jie niekada neturėtų pamiršti naudoti apsauginių priemonių nuo saulės.
 
 • Vėžys. Mėnulio valdomo ženklo atstovų nuotaikos keičiasi kaip Mėnulio fazės. Per pilnatį jie gali lepintis grožio procedūromis valandų valandas, o po dviejų savaičių gali sunkiai prisiversti net nusiprausti. Oda labai reaguoja į emocijas, todėl ilgainiui gali tapti šiurkšti ir patinusi. Šio ženklo atstovai paprastai mėgsta pienelius, aliejus ir tirštos konsistencijos kremus. Kūnas labai reaguoja į menstruacijų ciklą, todėl reikia būti pasiruošusiems pokyčiams. Kai kuriomis dienomis oda gali būti sausesnė, todėl gali prireikti maitinamojo kremo, o kitomis – gali užtekti nusiprausti tik su vėsiu vandeniu.
 
 • Liūtas. Dėmesį mėgstantys Liūtai visada siekia atrodyti nepriekaištingai. Jie gali praleisti valandų valandas prie veidrodžio ir atlikdami grožio procedūras. Jie mėgsta prabangias kosmetikos priemones (su aukso ar deimantų dalelėmis). Jiems rekomenduojama naudoti šiek tiek mažiau makiažo priemonių. Kiekvieną dieną tikrai nebūtina atrodyti taip, tarsi ruoštumėtės lipti ant scenos. Odai irgi reikia leisti pailsėti. Net geriausios makiažo priemonės apsunkina veido odą.
 
 • Mergelė. Šių žmonių grožio rutina kruopščiai apgalvota. Jie nieko nepradeda vartoti šiaip sau, prieš tai neatlikę nedidelio tyrimo. Nepradės naudoti nieko, kas nėra hipoalerginis, organiškas, be parabenų ir kitų negerų priedų. Dažniausiai Mergelės naudoja priemones, kurias naudoti patarė dermatologai, o jų rankinėse visada yra rankų dezinfekcinės želė. Šio ženklo atstovams reikėtų išmokti atsipalaiduoti ir kartais palepinti save priemonėmis, kurios tiesiog gardžiai kvepia arba gražiai atrodo ant odos. Be to, gimusiems po Žemės ženklais, rekomenduojamos molio ir purvo kaukės.
 
 • Svarstyklės. Tai ženklas, kuriam svarbu visada atrodyti gerai. Neryžtingosios Svarstyklės neretai iš parduotuvės grįžta prisipirkusios daugybė naujų priemonių, nes tiesiog negalėjo išsirinkti vienos. Šio ženklo atstovų oda dažniausiai būna mišri, todėl kremus reikėtų rinktis labai atidžiai. Oro ženklui rekomenduojama deguonies terapija.
 
 • Skorpionas. Šio ženklo atstovai mėgsta viską kontroliuoti. Net 3 valandą grįžę iš vakarėlio jie nepamirš nusivalyti makiažo ir atlikti kitas įprastas grožio procedūras prieš eidami miegoti. Skorpionai linkę į kraštutinumus, todėl kartais gali apskritai pamiršti, kad reikia rūpintis savimi. Šio ženklo atstovams reikėtų išmokti labiau atsipalaiduoti ir nekankinti savęs ir savo odos šiurkščiais šveitikliais ir masažais su įkaitintais akmenimis. Rekomenduojama rinktis švelnesnes priemones ir procedūras.
 
 • Šaulys. Pats optimistiškiausias ženklas gali naudoti bet kokias priemones, kurias randa prekybos centruose visame pasaulyje. Nenustygstantis vietoje Zodiako ženklas neturi laiko ilgoms procedūroms, todėl jo grožio rutina turėtų būti greita ir paprasta. Jiems rekomenduojama įsigyti didesnio dydžio pakuotes, kad nereikėtų dažnai lankytis parduotuvėse.
 
 • Ožiaragis. Tai įpročio vergai, linkę naudoti pigias priemones, nes mano, kad neverta išlaidauti kosmetikai. Greičiausiai jie mėgsta naudoti plaukų kaukes, kurias reikia laikyti per visą naktį, o kremų perka visada daugiau, kad užtektų ilgiau. Jiems reikėtų bent kartais pasilepinti prabangesnėmis priemonėmis ir procedūromis. Be to, rekomenduojama pradėti vartoti vitaminų D, kad išvengtų kaulų problemų, neretai kamuojančių šio ženklo atstovus.
 
 • Vandenis. Ekscentriškieji Vandeniai mėgsta eksperimentuoti ir išbandyti keisčiausias procedūras, pavyzdžiui, maudynes piene. Jie nuolat susigundo išbandyti kažką nauja ir neįprasta. Juos žavi moksliniai įrodymai apie tam tikros procedūros ir priemonės naudą kūnui. Kartais atrodo, kad šio ženklo atstovai yra iš kitos planetos ir turi sausą odą, kurią reikia drėkinti. Jie neretai turi kraujotakos sutrikimų, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į priemones su gudobelių ekstraktu.
 
 • Žuvys. Šio ženklo atstovai mėgsta mirkti vonioje. Vonios lentynoje pilna įvairių grožio priemonių, tačiau Žuvys dažniausiai pamiršta, kad jas turi ir nenaudoja. Jiems reikėtų atidžiau skaityti priemonių instrukcijas ir naudoti jas taip, kaip nurodyta. Tik tada gali tikėtis gerų rezultatų. Žuvų ženklo jautri vieta yra pėdos, todėl reikėtų nepamiršti reguliariai darytis pedikiūrą. Be to, rekomenduojama vartoti žuvų taukus, kurie padės pagerinti odos ir plaukų būklę.