Vos prisiminus šventes, galvoje iškyla reginys: pačių artimiausių žmonių ratas, namų jaukuma ir malonūs siurprizai. Neretai susiklosto, kad kuo daugiau rūpinamės mylimu žmogumi, tuo sudėtingiau išrinkti jam išrinkti dovaną. Tarkim, galvosūkiu gali tapti sumanymas išrinkti tobulą dovaną vyrui, kuri jį nudžiugintų ir paliktų neišdildomą įspūdį.

 

dovanos vyrams1

Laikas pildyti jo svajones

 

Artėjant mylimo vyro gimtadieniui, vis nesitraukia įkyrios mintys dovanoti praktiškas dovanas. Tačiau tai gali tapti geriausia proga prisiminti, kada paskutinį kartą jis elgėsi spontaniškai! Kokios jo didžiausios svajonės? Jei vyras tik nekaltai pamąsto, kad norėtų pilotuoti lėktuvą, o iškritus pirmam sniegui – išmokti profesionaliai vairuoti, tai yra nuoroda, kad tobula gimtadienio dovana – dovanų čekis jo norams pildyti.

 

Išmėginkite hobį kartu

 

Kartais taip įsisukame į rutiną, kad nelieka laiko pomėgiams ir bendroms veikloms. Net jei niekada nežavėjo sportas ar automobiliai, pasidomėjus mėgstama vyro veikla, santykiai gali pakilti į kitą lygmenį. Jei jis dievina stebėti sportą, puiki proga nustebinti bilietais į rungtynes dviems. O turite pomėgį, kuriuo užsiimate kartu? Kalėdines dovanas galite iškeisti į seniai primirštą hobį arba išbandyti šį tą naujo: tapybos pamokas, teatrą ar aktyvias pramogas.

 

Dovanos tiems, kuriems nieko nereikia

 

Klasikinis scenarijus – jis tvirtina, kad viską turi, o dovanų gali ir nebūti. Galbūt tai indikacija, kad jam paprasčiausiai trūksta poilsio – pabėgti nuo šventinio šurmulio ir skirti laiko sau. Poilsio dovanos gali išgelbėti situaciją: savaitgalis SPA su pirtimis ir baseinams padės jam atsipalaiduoti ir pasisemti energijos naujoms veikloms. Daug dirbančiam ir nuolat skubančiam stipriosios lyties atstovui tiks dovanų čekis grožio dovanoms. Pailsėjęs vyras bus daug atviresnis naujovėms, tad, tikėtina, tai pagerins ir poros santykius.

 

Kada paskutinį kartą buvote pasimatyme? 

 

Nors ant rankų sunku suskaičiuoti, kiek laiko esate kartu, visada malonu įprasminti draugystės, vestuvių metines ir kitas nedideles sukaktis. Kaip tai padaryti išskirtinai? Mylimą žmogų pradžiugins kelionė vietą, kurioje užsimezgė pažintis ar atkartotas pirmas pasimatymas. O galbūt įsivaizduojate idealų vakarą dviese? Atradus dovanų kuponus, tinkančius tai progai, idealus pasimatymas taps realybe.

 

Beta.lt rasite dovanų kuponų, kurie įprastoms šventėms suteiks naujų spalvų ir taps nepamirštamais prisiminimais. Juk lepinti mylimus žmones taip paprasta. O internetu dovanų vyrams pavyks atrasti daug greičiau ir pigiau.