Paprastai, kai merginos nusivilia išrinktuoju princu, paaiškėja, kad pavojaus varpeliai buvo matomi nuo pirmųjų dienų, bet mums labai patinka apgalvoti, teisintis ir matyti tai, ko nėra. Be to, akis ir protą užtemdo ir hormonai. Iš pirmo žvilgsnio nepaprastas vaikinas gali atrodyti kaip geriausias žmogus planetoje ir taip yra todėl, kad mūsų smegenys to norėjo.

 

santykiai

Kas svarbu, o kas – ne?

 

Kad neprarastumėte vienų ar kelių gyvenimo metų, švaistydamos laiką su ne tuo vaikinu, o vėliau apskritai nenusiviltumėte vyrais, reikia iš pat pradžių neprarasti savitvardos ir stebėti akimirkas, kurios mums šaukia: „Bėk iš čia!”. Ne visada kuklias dovanas dovanojantis vyras yra smulkmeniškas ir godus. Galbūt jis mėgsta ir vertina praktiškumą ir neturi daug patirties su moterimis. Arba jo šeimos moterys ir artimiausi žmonės nemokė jų atspėti mergaitiškų fantazijų ir iššifruoti užuominų. Taip pat tas, kuris mažai kalba apie emocijas ir nesako jums komplimentų, nebūtinai nejaučia jums nuoširdžios simpatijos. Mes visi turime skirtingas meilės kalbas. Jis gali kitais veiksmais įrodyti, kad jus vertina. Tačiau tam tikras elgesys yra būdingas, kurie nėra pasirengę santykiams arba nesidalina bendravimo džiaugsmu. Toliau kalbėsime būtent apie tokius atvejus.

 

Jis neturi laiko

 

Vieną kartą užsiminti apie svarbias derybas ar susitikimą gali būti nieko tokio. Bet jei jūsų pasimatymai vis atšaukiami dėl vyro užimtumo, tai rodo, kad jis nelabai jumis domisi. Net Elonas Muskas ir Barackas Obama turėjo laiko pavakarieniauti su moterimis, kurias norėjo užkariauti. Kad negaištumėte laiko, žodžius „Turiu daug darbo”, tiesiog išverskite į paprastą kalbą – „Tiesiog dabar nenoriu”. Ir viskas taps aiškiau.

 

Susitarti susitikti prieš valandą

 

Jei jis yra įsimylėjęs, tada, žinoma, jis nori jus matyti visada. Ir skambutis, prasidedantis žodžiais: „Aš laisvas nuo darbo, gal nori išgerti kavos?” gali kalbėti apie tai, kad nuoširdžiai jis nori su jumis pasidalinti kiekviena laisva minute. Bet jei po savaitės tylos penktadienio vakarą staiga gaunate žinutę: „Turiu du bilietus į kiną 18 val. Einam?”, tada antrasis bilietas greičiausiai buvo skirtas tam, kuri vykti negalėjo, o jūs esate lyg atsarginis variantas. Jus ir jūsų laiką gerbiantis vyras iš anksto išsiaiškins artimiausius planus ir pasiūlys susitikti ne šią minutę, o kada jums patogu. Vėlgi, kartais tokių spontaniškų idėjų tikrai būna, bet jei toks elgesys sistemingas, pagalvokite apie tai.

 

Prisimena buvusiąją

 

Visi turime savo istoriją ir patirtį. Ji gali būti ryški, dramatiška, traumuojanti. Tačiau pasirengimą naujiems santykiams rodo tai, kad žmogus praeitį paliko praeityje. Jei vyras prisimena buvusiąją, lygina jus, pasakoja apie ją istorijas ar skundžiasi kaip su ja buvo blogai, vadinasi, jis įstrigo tuose santykiuose. Ši buvusioji jau gali būti laiminga trijų vaikų mama, gyvenanti su mylimu vyru, o jūsų vaikinas jos vis tiek nepaleis jos iš savo minčių. Ir tada jis nebus vien tik jūsų. Jis bus lyg svetimas. Ir jis nebus jūsų tol, kol jis tam nebus morališkai pasirengęs. Jūs nesatė jo psichoterapeutė, mama ar draugė, todėl neturėtumėte bandyti vyrui padėti paleisti praeities. Kiekvienas suaugęs žmogus turi pats susitvarkyti su savo emociniu bagažu prieš nerdamas į naujų jausmų vandenyną.