Viena populiariausių santykių eksperčių, bestselerio „Kodėl vyrai veda kales“ autorė, amerikietė Šerė Argov yra pasakiusi, kad svarbiausia nepradėti pokalbio fraze „Brangusis, mums reikia pasikalbėti“. Po tokių žodžių vyrui norėsis bėgti kuo toliau.

 

??????

Geriausias būdas kontroliuoti vyrą yra tai daryti taip, kad jis nesuprastų, kad yra kontroliuojamas. Su vyru reikia elgtis maloniai, kad jis nuoširdžiai mylėtų ir būtų stipriai prisirišęs. Saldūs žodeliai ir romantiški atsakymai ne tik praskaidrins monotonišką kasdienybę, bet ir padarys jį paklusniu…

 

Anot psichologų, žmonos, manipuliuodamos vyrų sąmone, gali sukurti labai sėkmingus santykius. Manoma, kad vyras gali patenkinti bet kokią mylimosios užgaidą, jei tikrai ją myli ir jos geidžia. Jei žinotų paprastas taisykles, tai nesunkiai įgyvendintų kiekviena dailiosios lyties atstovė.

 

Išsiaiškinti jų poreikius

 

Svarbiausia taisyklė – žinoti vyrų poreikius ir mokėti juos patenkinti. Labai svarbu yra padėti jiems suprasti, kad būtent ši moteris yra labai reikalinga jų gyvenime. Dažnai vyrai moterų indėlį į santykius priima kaip natūralų dalyką ir nevertina jo. Idealiuose santykiuose taip neturėtų būti.

 

Gerbti jų vertybes

 

Gerbti vyro vertybes, principus ir taisykles. Jeigu principai skiriasi, pakalbėti apie savo vertybes, tačiau stengtis nekritikuoti kitaip mąstančio asmens idėjų ir vertybių. Reta moteris geba taip bendrauti su vyru, tačiau tai yra labai jų vertinama savybė.

 

Sakyti komplimentus

 

Kiekvieno vyro svarbi gyvenimo dalis – sėkmės siekimas. Jie gali siekti sėkmės įvairiose gyvenimo srityse. Labai svarbu pagirti jo pasiekimus. Pavyzdžiui, galima pasakyti, kad vyras labai skaniai gamina kokį nors patiekalą ar pasakoja labai taiklius anekdotus.

 

Rengtis pagal jų skonį

 

Sužinoti, kas jiems labiausiai patinka išvaizdoje ir aprangoje bei to paisyti. Juk kiekviena moteris nori būti patraukli savo mylimam vyrui. Reikėtų rengtis taip, kad apranga jaudintų vyrą. Kiekvienas žmogus grožį supranta kitaip. Rūpinimasis savimi – tai būdas užtikrinti, kad moteris vyrui išliks patraukli.

 

Palaikyti

 

Labai svarbu elgtis su vyru draugiškai, palaikyti jį visose gyvenimiškose situacijose. Jos turėtų būti geranoriškos, mokėti užjausti. Reikia dažnai sakyti vyrui: „Aš tikiu tavimi“, „Tau pavyks“ ir panašiai.

 

Nebūti pernelyg jausmingoms

 

Vyras yra pajėgus atlaikyti mažiau emocijų negu moteris, todėl reiktų stengtis su jais bendrauti vengti didelių jausmų proveržių. Kai moteris patiria labai didelį džiaugsmą ar liūdesį, vyras paprastai pasimeta ir nežino, kaip reaguoti.

 

Manoma, kad galingiausias moters ginklas yra ašaros, tačiau iš tiesų vyrus jos veikia priešingai. Galiausiai jie pradeda dairytis santūresnės ir labiau mokančios valdyti savo emocijas moters.

 

Pasirinkti tinkamus žodžius

 

Nesutarimus spręsti švelniai ir tyliai. Labai svarbu pabandyti išspręsti ginčą taikiai, pasiūlyti kompromisą. Vyrai paprastai yra tiesmukiškesni. Jiems sunkiau pirmiems rasti abi puses tenkinantį problemų sprendimo būdą. Apie problemas kalbėti aiškiai ir suprantamai ir tik tada, kai to tikrai reikia. Kartais vyras gali ir nesuprasti, kas vyksta, todėl pradėti ginčą, nepaaiškinus, kodėl, gali būti didelė klaida. Vyras, žinodamas, kokia yra reali problema jaučiasi saugesnis ir yra pasirengęs ją spręsti.

 

Būti nuoširdžioms

 

Šiuolaikiniame pasaulyje labai daug dirbtinumo, manipuliavimo kitais žmonėmis, tačiau labiausiai paperka nuoširdumas ir atvirumas. Vienas iš svarbiausių vyrų poreikių – saugumo jausmas. Jam labai svarbu nuoširdžiai pasitikėti savo moterimis, žinoti, kad ji neveidmainiauja ir neslapukauja, būdama su juo.

 

Būti savarankiškoms

 

Moteris turi išlikti įdomi ir nepriklausoma. Ji neturi tapti priemone patenkinti vyro poreikius. Ji turi turėti gyvenimą ir be vyro. Tai visada traukia.

 

Netapti moterimis, kurios myli per stipriai

 

Vienas žymus pasaulio mąstytojas kartą yra pasakęs: „Vyras praranda susidomėjimą moterimi, kuri myli per daug arba atvirkščiai“. Gyvenime svarbu nepamiršti vadovautis šiuo posakiu.