Ar kada nors pagalvojote, kaip atrodytų jūsų namai, jei juos dekoruotumėte pagal tai, kas būdinga jūsų Zodiako ženklui? Gali būti, kad tai būtų tokie namai, iš kurių net nesinorėtų išeiti – tokie jie būtų komfortiški ir mieli!

 

namai

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

   

Avinai labiau vertina patirtis negu materialius daiktus, todėl jų namuose nėra vietos menkaverčiams suvenyrams ir kitiems niekučiams. Tačiau jiems patiktų vieną sieną nudažyti raudonai, kuri suteiktų jiems energijos ir sužadintų prisiminimus apie malonias patirtis.

 

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

   

Jaučiai mėgsta tokias natūralias medžiagas kaip šiurkšti mediena ir nepoliruotas akmuo. Jų namuose visada bus daug žaliuojančių kambarinių augalų, šviežių gėlių ant virtuvės stalo ir ilgaamžių baldų bei namų aksesuarų.

 

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.)

   

Kaip ir Dvynių asmenybėje, taip ir jų namuose bus pakankamai dvilypumo. Jiems patiktų gyventi modernioje rančoje, kurios interjere derėtų stiklinės spintelės, senoviškos porcelianinės kriauklės ir modernios iš chromo gamintos interjero detalės, atvirtos lentynos.

 

Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.)

   

Jautrieji Vėžiai mėgsta raminančias spalvas ir akcentus namuose. Blukinta mediena, minkšti ir purūs kilimai, baltos sienos ir puokštės šviežių gėlių būdinga šio ženklo atstovų interjerui. Jie vengia labai ryškių ir kontrastingų spalvų bei raštų.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

   

Liūtų namai turi būti karališki, atkartoti sceną, turėti teatrališkų akcentų, pavyzdžiui, kaukių, paveikslų, įspūdingų statulų. Jų namai atrodo lyg pilis, kurioje yra meno, prabangos dalykų ir kt. Liūtams patinka auksinė, geltona, rūdžių ir purpurinė spalvos.

 

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

 

Žemės ženklui Mergelėms labai svarbu, kad namuose būtų patogi vieta skaityti, rašyti ir dirbti. Patinka ramios žemės spalvos, šiltų atspalvių rusvai pilka („taupe“ spalva), ochra, švari balta spalva. Interjeras kuklus, šio ženklo atstovai nevergauja stiliui.  

 

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

   

Svarstyklės savo namuose kuria elegancijos tarsi be pastangų, lengvumo įspūdį. Patinka blyškiai rožiniai ir pilki atspalviai, glotnių, elegantiškų formų baldai ir kietmedžio grindys. Svarstyklių namai yra harmoningi: jie niekada neatrodo nei netvarkingi, nei pernelyg iščiustyti.

 

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

   

Paslaptingieji Skorpionai renkasi rafinuotą interjero stilių. Pirmenybę teikia klasikiniams, neutraliems baldams, minimalistiniam dekorui. Interjero akcentu gali tapti kažkas, pagamintas iš sendintos medienos, baltos sienos ir šiek tiek modernių akcentų.

 

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

   

Individualistų Šaulių namuose, ko gero, bus pilna klajokliškų akcentų. Vyraus bohemiškas stilius. Čia galima rasti visko: nuo turkiškų kilimų iki pasaulio žemėlapių, turkio karolių, papuošalų dėžučių ir linksmų ženklų. Šaulių namų interjeras alsuoja laisve ir individualumu.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

 

Praktiškiesiems Ožiaragiams geriausias pasirinkimas tradicinio stiliaus namų dekoras. Tamsiai žalia, balta, tamsiai mėlyna ir pilka spalvos, mediniai akcentai. Verta investuoti į nesenstančią klasiką, vintažą, o ne vaikytis madingų tendencijų.

 

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

   

Taisykles mėgstantiems laužyti Vandeniams tinka kiek ekscentriškas būsto interjeras. Tačiau be išskirtinių baldų ir detalių, jis turėtų būti ir patogus. Rekomenduojami ramūs melsvi ir pilki atspalviai, įmantrūs raštai. Galima derinti modernaus interjero detales su antikvarinio.

 

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

   

Intuityviosios Žuvys nepaiso interjero kūrimo taisyklių ir renkasi eklektišką namų dekorą. Patinka natūralūs jūros atspalviai, levandų atspalvis, natūralūs pluoštai (austi rankų darbo kilimai, lininiai audiniai, šilkinės pagalvėlės, L formos sofa ir įvairūs niekučiai.