Visi žmonės yra šiek tiek skirtingi, todėl nenuostabu, kad skirtingi Zodiako ženklai kitaip išreiškia meilę. Kiekvieno Zodiako ženklo atstovai turi unikalių savybių, kurios lemia skirtingą jausmų išraišką.

 

zodiakas

 • Avinas. Tai tikriausiai stoiškiausias Zodiako ženklas iš visų. Flirtuodami šio ženklo atstovai naudoja sarkazmą ir stengiasi dominantį asmenį pašiepti. Tačiau nereikėtų to priimti asmeniškai. Tai rodo, kad jūs jiems patinkate!
 
 • Jautis. Tai tikriausiai labiausiai linkęs analizuoti, stebėti ir net ciniškai viską vertinti Zodiako ženklas. Jausmus išreiškia labai tiesmukai: tiesiog pasako, kad jūs jiems patinka. Jie gali labai tiksliai įvardyti, kas jumyse jiems patinka. Meilės prisipažinimais nesižarsto, bet nuomonę keičia retai.
 
 • Dvyniai. Kartais jie užsispyrę, bet vis tiek linksmi ir tie, su kuriais visada linksma. Net jeigu jūs jų romantiškai labai netrauksite, Dvyniai nepraleis galimybės šiek tiek paflirtuoti ar draugiškai pasiglamonėti. Labai dažnai jie tiesiog prieis ir pasakyti, kad jūs jiems patinkate. Jie nemato tave didelės problemos.
 
 • Vėžys. Tai globėjiškiausias ir pats romantiškiausias Zodiako ženklas. Nesvarbu, kiek jiems būtų metų, bet jiems patinka sena, gera romantika: gėlės, laiškai, dovanos. Šie žmonės niekada nepamiršta partnerio gimimo dienos, jo tėvų gimtadienių ir net jo naminių gyvūnėlių gimtadienių.
 
 • Liūtas. Tai drąsūs, aistringi ir dominuojantys žmonės. Jie linkę būti šiek tiek savininkiški, todėl jų draugystės dažnai būna platoniškos ir reikia periodiškai nusistatyti ribas santykiuose. Jie nori visada būti pasaulio centre ir visada atrasti naujų dalykų, kurių galima nuveikti su partneriu.
 
 • Mergelė. Tai labai smulkmeniški žmonės. Sunku pastebėti jų trūkumus ir keistenybes, tad, kai partneris pradeda juos pamatyti – tai geras ženklas. Būdami su artimais žmonėmis Mergelės leidžia sau kiek labiau atsipalaiduoti ir pasirodyti silpnesniais.
 
 • Svarstyklės. Šio ženklo atstovai buvimą geriausiu draugu vertina rimčiau negu kiti. Tai tie žmonės, kurie visada atvažiuos jūsų pasiimti, net jeigu jūs turite automobilį, paleis jūsų mėgstamiausią muziką, net jeigu iš tikrųjų jos nekenčia. Jie visada, kai tik galės, stengtis užimti svarbų vaidmenį jūsų gyvenime.
 
 • Skorpionas. Tai ugningi žmonės! Jie linkę flirtuoti, net jeigu jausmai tik platoniški jų rodomas dėmesys gali turėti šiokią tokią seksualinę potekstę. Taip elgtis skatina jų prigimtis. Jie pasakys, kaip tiksliai jaučiasi ir mėgausis giliais, filosofiniais pokalbiais su žmonėmis, kurie rūpi labiausiai.
 
 • Šaulys. Draugiški, lipšnūs ir mėgsta fizinius prisilietimus. Jie atsisės arčiau jūsų, apkabins, lies jus, net pakštelės į skruostą. Jie labai nori jausti brangaus žmogaus buvimą šalia.
 
 • Ožiaragis. Labai kantrūs ir kartais drovūs. Jiems nėra labai lengva atsiverti kitiems žmonėms. Jeigu kažkas jiems patinka, tai jie išreikš logišku būdu. Jie parodys, kad vertina jūsų idėjas ir patarimus. Ožiaragių partneriams gali būti sunkoka pamatyti jų meilę, nes ji reiškiama labai subtiliai.
 
 • Vandenis. Tai ženklas, kurio nevaržo jokios taisyklės. Sunku prognozuoti apie ką jie galvoja ir ką daro. Kuo labiau jūs jiems patiksite, tuo jie galės beprotiškiau prie jūsų elgtis. Jie dažnai savo meilę parodo dovanomis, pavyzdžiui, netikėtomis išvykomis arba keistais daiktais iš sendaikčių krautuvėlės.
 
 • Žuvys. Tai, be abejo, vienas iš jautriausių ir romantiškiausių Zodiako ženklų ir jie to neslepia. Tai žmonės, kurie rašo eilėraščius apie savo geriausius draugus ir įklijuoja bendrą nuotrauką į albumą. Darydami tokias asmeniškas dovanas jie įdeda visą širdį!