Ar kada nors pagalvojote, kaip turėtų elgtis vyras, kad moteris nutartų sukti į kairę? Ko gero, atsakymų tiek, kiek moterų. Šią temą ėmėsi gvildenti viena užsienio tarptautinių pažinčių svetainė, apklaususi 4000 respondentų iš 30 skirtingų šalių.

 

75 proc. moterų teigė, kad jei partneris priešintųsi bet kokioms naujovėms, nesiektų paįvairinti seksualinių žaidimų ir slėptų savo erotines fantazijas, susimąstytų apie naujo, geresnio seksualinio partnerio paieškas.

 

58 proc. apklaustųjų  tvirtino, kad rimtai pasvarstytų, ar verta tęsti intymius santykius su žmogumi, kuris seksualinių žaidimų metu jas kaip nors įžeistų.

 

Moterys taip pat nurodė, kokia veikla intymiausiomis akimirkomis jas įžeistų. Nežinia, ar apklausoje dalyvavusios dailiosios lyties atstovės turėjo labai gerą humoro jausmą, tačiau priežastys, vertusios jas galvoti apie kitą partnerį, šiek tiek juokingos. Kita vertus, būtent nuolatos besikartojančios smulkmenos dažniausiai ir išveda iš kantrybės. Tikriausiai visi pažįstame porų, kurios atrodo tobulos, bet staiga ir labai netikėtai paskelbia apie skyrybas. Tų skyrybų priežastis būna kažkoks menkniekis, perpildęs kantrybės taurę. Vyrams reikėtų labiau kreipti dėmesį į iš pirmo žvilgsnio nesvarbius dalykus, jei nori sukurti harmoningus santykius su moterimi.

 

Taigi kokie veiksmai būtų įžeidę respondentes?

 

  • Jeigu vyras pačiame aistros įkarštyje, nuspręstų atsiliepti mobiliuoju telefonu.
  • Jeigu kiekvieną naktį, nusitemptų į savo pusę antklodę. Moterų manymu, tokie vyrai – savimylos ir savanaudžiai, pamirštantys apie mylimos moters egzistavimą. Šią problemą išspręsti iš tiesų būtų labai paprasta – tiesiog miegoti po atskiromis antklodėmis. Juk geras miegas – tai gera nuotaika visą dieną!
  • Kai kurios dailiosios lyties atstovės negali pakęsti nešvankių kalbų, keiksmažodžių. Tokios kalbos įkaitina daugelį vyrų, tačiau moteris verčia jaustis nepatogiai, lyg filmuotųsi pornografiniame filme.
  • Jokioms moterims nepatinka vyrai, kurie seksualinių santykių metu galvoja tik apie savo poreikius. Jeigu dėmesio, glamonių, bučinių nepakanka iš mylimo vyro, anksčiau ar vėliau pradedama dairytis į kitus.
  • Labai konservatyvūs, naujovių bijantys vyrai taip pat rizikuoja vieną dieną prarasti partnerę. Kam švaistyti brangų gyvenimą nuobodžiam ir monotoniškam seksui?
  • Vyrai, kurie pamiršta preliudiją, įžangines glamones ir bučinius, patenka į juodąjį moterų sąrašą. Galima būtų sakyti, kad preliudija – tai tiesus kelias į moters orgazmą.