Apie tai, ar galima, ar ne, mylėtis per pirmąjį pasimatymą, kalbama daug. Nuomonių yra visokių: ir „už“ ir „prieš“. Tačiau kalbėti yra vienas dalykas, o visai kitas, kai atsiduri tokioje situacijoje iš tikrųjų ir turi greitai nuspręsti: taip arba ne.

 

seksas

Seksas per pirmąjį pasimatymą: būti ar nebūti. Vyrai ir moterys seksą per pirmąjį pasimatymą vertina skirtingai. Moterims toks seksas asocijuojasi su romantika ir meile, staiga, fatališka aistra. Vyrams – su maloniais pojūčiais ir sugebėjimu pasiekti tikslą. Merginos mano, kad seksui reikia ruoštis. Jos dažniausiai labai svarbu, kad vyras gerai su jomis elgtųsi, jeigu jos sutiks mylėti, ir kaip pasikeis jo požiūris į ją nesėkmės atveju. Vyrai dažniausiai linkę skubinti seksą. Todėl moterims pirmiausiai reikėtų atsakyti sau į klausimą, kokiu tikslu einate į pasimatymą ir su kuo einate į pasimatymą. Labai svarbu pagalvoti, apie tai, ar su šiuo žmogumi seksas būtų įmanomas, ar nelabai. Vyrai, kviečiantys į pasimatymus gali būti trijų tipų:

 
  • Lovelasai. Pirmajai kategorijai priskiriami tie vyrai, kurie skiria pasimatymus, norėdami tik dėl sekso. Labai dažnai šiai kategorijai priklauso jauni žmonės. Jie neslepia savo tikslų ir veikia atvirai. Tokie vyrai nemėgsta ilgai vaikščioti į pasimatymus, dovanoti gėles ir saldainius. Jie – lyg drugeliai (pasimėgauja vienos gėlės nektaru ir skrieja prie kitos). Be abejo, jei mergina labai gera lovoje, jis gali pas ją sugrįžti kelis kartus. Tačiau tai ir viskas. Jeigu mergina su tuo sutinka ir pati nenori rimtų santykių su įsipareigojimais, tada gali pasakyti: „Taip!“ lovelasui.
 
  • Vyrai, turintys tam tikrų tikslų. Antrajai kategorijai priskiriami tie vyrai, kurie į pasimatymą kviečia tas moteris, kurios jiems tikrai patinka. Jie taip pat norėtų greičiau pasimylėti, bet jie stengiasi suprasti, ko nori moteris, sužinoti daugiau apie jas, papasakoti joms daugiau apie save, nes jų tikslas yra ilgalaikiai santykiai. Seksas per pirmąjį pasimatymą neturi didelio poveikio tam, kaip klostysis jų santykiai ateityje. Jeigu moteris tikrai sudomins šį vyrą ir jausmai bus abipusiai, jie tęsis ir toliau ir išaugs į gražius ir kokybiškus santykius.
 
  • „Seno sukirpimo“ vyrai. Trečiajai kategorijai priskiriami tie vyrai, kuriems seksas per pirmąjį pasimatymą yra tabu. Vien mintis apie tai sukelia ne pačius maloniausius jausmus apie tokias moteris. Tokie vyrai mano, kad pirmiausiai turi nusivesti moterį prie altoriaus, kad galėtų sugulti į vieną lovoje. Tačiau net ir tada lovoje jie gali būti gana konservatyvūs ir šiuolaikinėms panelėms tai ne visada patinka arba gali turėti slaptų nukrypimų nuo normos. Tokie vyrai labai rimtai vertina santykius ir meilę. Mintis apie seksą per pirmąjį pasimatymą jiems gali sukelti net panikos priepuolį, niekam nereikalingą stresą.
 

Šiais laikais vyrais moters skaistybės nebelaiko pagrindine vertybe. Jie puikiai supranta, kad dauguma moterų dabar nebėra nekaltos ir nekelia dėl to problemų. Tačiau moteris, kuri per pirmąjį pasimatymą atsisako mylėtis, tarsi pakyla vyro akyse, nes atrodo kaip žinanti savo vertę ir reikalaujanti su ja elgtis pagarbiau (jeigu, žinoma, pasimatymo tikslas nebuvo seksas). Kita vertus, būna ir gražių pavyzdžių, kai poros, kurios pasimylėjo per pirmą pasimatymą, ir toliau vaikščiojo į pasimatymus, ir ilgainiui sukūrė gražius, harmoningus santykius, vedusius iki santuokos. Neretai pasitaiko, kad tie, kurie laukė sekso iki vestuvių, nusprendžia skirtis jau po kelių bendro gyvenimo mėnesių, nes nepatikrino vienas kito prieš santuoką, nežinojo, ko tikėtis iš vienas kito, nusivylė partneriu ir pan. Santykiuose labai svarbu geras seksualinis suderinamumas. Tačiau vieningo atsakymo, kada geriausiai mylėtis nėra. Vieniems geriau ilgiau palaukti, kitais atvejais laukti per ilgai nebūtina. Vienintelis dalykas, kurį gali padaryti kiekvienas, kad išvengtų nusivylimų – tai stengtis pažinti žmogaus psichologiją, kliautis savo jausmais ir intuicija, kad išvengtumėte klaidų.