Atlikus paprastą sudėties veiksmą 2 + 0 + 2 + 4 = 8 gauname, kad šie metai – tai aštuntojo ciklo metai (iš devynių galimų). Per juos turėtume prisiimti visą atsakomybę už tai, ką padarėme ar priešingai – ko nepadarėme per praėjusius septynerius metus. Tad dabar palanku nusiimti rožinius akinius ir į pasaulį pažvelgti nepagražintu žvilgsniu.

 

2024,New,Year,With,3d,Number.,Happy,New,Year,20248 – teisybės skaičius, tad padės atkurti tvarką ten, kur jos trūksta. Bet dėl to nereikėtų nė kiek jaudintis, verčiau padėkokite visatai už nuostabias galimybes. Norint, kad metai atneštų kuo daugiau naudos, stenkitės gyventi tinkamai. O kas telpa po šiuo žodžiu? Tai sąžiningumas, teisingumas, kantrybė, dora, pareiga bei daugelis kitų kilnių jausmų. Taip pat vertėtų paminėti, kad šis ciklas – tai veikimo laikas, tad šalin abejones!

 

Šio ciklo aprašymai vienodai tinka visiems. Visgi norint nugyventi metus kuo prasmingiau bei tikslingiau, derėtų pažvelgti ir į asmeninį metų ciklą, kuris skaičiuojamas pagal individualią gimimo datą. Suderinus šiuos abu ciklus galima tikėtis aukščiausio potencialo bei sėkmės metų.

 

Daugelis mano klientų jau ne vienus metus svarbiausius sprendimus, įvykius bei pokyčius planuoja kliaudamiesi asmeniniais numerologiniais kalendoriais. Juose randa asmeninio metų ciklo aprašymus, kiekvieno mėnesio rekomendacijas, sėkmingas metų dienas bei dar daug aktualios informacijos. Nes juk kiekvieni metai – tai nauja galimybė gyventi aukščiausiame savo potenciale. Tad jei įdomu, daugiau informacijos rasite mano instagramo profilyje @viktorija_kas7 arba kreipkitės el. paštu viktorija.numerologe@gmail.com

 

1. Šių metų skaičius 8 atspindi begalybės ženklą, tad palankūs santuokai, kuri greičiausiai bus kupina gausos. Visgi tikėtini ir sąžiningumo išbandymai, visata gali tikrinti, ar tikrai esate pasiruošę nepasiduoti pagundoms bei dorai eiti per gyvenimą santuokos keliu.

 

2. 8 – teisingumo, skaitmeniškumo ir finansų skaičius. Tad pokyčiai daugiausia tikėtini įvairiuose teisės aktuose bei ekonomikoje. Nenustebkite, jei skaitmeniniai pinigai ir kriptovaliutos legalizavimas šiemet bus itin karštos temos. Taip pat ant bangos bus sritys, kurios reikalauja skaitmeninio raštingumo. Tad jei svarstote, kuria linkme keisti karjerą, o gal norite vaikus paskatinti siekti tolimesnių mokslų, drąsiai svarstykite populiariausias skaitmenines profesijas.

 

3. Šiemet sėkmė pasibels į duris tiems, kurie bus pasiruošę drąsiai priimti pasiūlymus bei galimybes. Tad vos pasirodžius bent menkai galimybei į paaukštinimą darbe, buvimą naujų projektų dalimi – drąsiai sakykite „taip“. Finansinės dovanos šiemet signalizuoja, kad pinigų karma – atidirbta.

 

4. Jei planuojate šeimos pagausėjimą – sveikinu! Kiekvienas šiemet gimęs vaikas pasižymės specifiniais talentais, kurie vėliau pakeis net pasaulio ekonomikos sukimosi kryptį.

 

*****

 

Pažvelkime į kiekvieną šių metų mėnesį iš arčiau! Mėnesių ciklų, kaip ir metų ciklų, yra 9, tad natūraliai keletas jų kartojasi.

 

SAUSIS ir SPALIS – 1 ciklas

 

Naujos pradžios, nepriklausomybės ir atgimimo laikotarpis. Tad viską, kas atsiranda aplink jus, priimkite kaip dovaną. Jei norisi pradėti naują veiklą, verslą ar išbandyti ką nors, apie ką seniai svajojote – pirmyn. Geresnio laiko naujoms pradžioms net neieškokite!

 

VASARIS ir LAPKRITIS – 2 ciklas

 

Pusiausvyros, partnerystės, harmonijos ir bendradarbiavimo laikotarpis. Būtent šiuo metu užsimezgusios draugystės, partnerystės bei įvairios pažintys ateityje duos itin džiuginančių dividendų! Visgi persistengti dėl veiklos nederėtų – geriau kaupti jėgas ateičiai. Kantrybė apsaugos nuo galimų nelaimių.

 

KOVAS ir GRUODIS – 3 ciklas

 

Komunikacijos, socializacijos ir širdies atvirumo laikas. Šių mėnesių skaičius spinduliuoja kūrybingumą ir meniškumą. Tad bet kokie kūrybiniai projektai, prie kurių prisiliesite (ypač susiję su rašymu), seksis geriau nei iki šiol. Pakaks dvejoti, dabar pats metas parodyti save ir pasidalinti idėjomis su pasauliu!

 

BALANDIS – 4 ciklas

 

Pamatų kūrimo, nuosaikaus darbo ir proveržio laikotarpis. Šis mėnuo privers suabejoti viskuo, kas iki šiol atrodė nepajudinama. Sykiu tai laikas neįtikėtinam gyvenimo proveržiui! 4 padės patirti begalinį atradimo džiaugsmą, nes balandis skirtas sena pertvarkyti į naują.

 

GEGUŽĖ – 5 ciklas

 

Pokyčių, jausmingumo ir naujų patirčių laikas. Šio mėnesio energija skatins išbandyti naujoves savo kailiu. Tad net tie dalykai, kurie anksčiau atrodė neaktualūs, staiga sudomins. Taip pat šiuo laikotarpiu nereikėtų stebėtis padidėjusiu jausmingumu ir pasitikėjimu savimi. Pasibaigus mėnesiui atsiras galimybių naujomis akimis pažvelgti į save ir savo gyvenimo kryptį.

 

BIRŽELIS – 6 ciklas

 

Santykių, atsakomybės ir meilės laikotarpis. Šis mėnuo – tikras sėkmės magnetas. Tad jos tikėtis reikėtų tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje, tiek socialinėje srityje. Globojanti birželio energija bus galingas stimulas išsigydyti žaizdas ir iš naujo įvertinti puoselėjamus santykius.

 

LIEPA – 7 ciklas

 

Savianalizės ir dvasingumo laikotarpis. Šio mėnesio skaičius – introvertiškas ir uždaras. Tad dabar bendravimas greičiausiai nebus prioritetas. Tikėtinos abejonės, nes kalbėti net su artimiausiais draugais nebus didžiulio noro. 7 primins, kad reikia susitelkti. O kur – bus aišku iš pirmo žvilgsnio. Tad nesijaudinkite, sutrikimas ir abejonės palengva išsisklaidys.

 

RUGPJŪTIS – 8 ciklas

 

Šis mėnuo – apie pinigus, galią ir naujus pasiekimus. Kai 8 ko nors siekia, jam niekas negali sutrukdyti. Būtent tokia energija lydės šį mėnesį. Tikėtina, kad asmeninė galia ir įtaka kils aukštyn, o įgyvendinti tikslus ir tvarkyti finansinius reikalus bus lengviau nei bet kada anksčiau.

 

RUGSĖJIS – 9 ciklas

 

Pabaigos, apmąstymų ir pasiruošimo naujai pradžiai etapas. Užbaigimo ir išvadų mėnuo. Tai, ką šiuo metu išgyvenate, yra metamorfozė arba metaforinė mirtis. Juk kiekvienas vikšras, prieš tapdamas drugeliu, privalo kalėti kokone. Tad rugsėjį apie save galvokite kaip apie tą kokoną, o kitą mėnesį – kaip apie drugelį.

 

*****

 

Neabejoju, kad kiekvienam 2023-ieji buvo kupini naujų žinių, įgūdžių ir vidinių transformacijų. Tad tik pagalvokite – tai buvo įžanga prieš šiuos itin dosnius, dovanų bei lyderystės kupinus, metus! Visgi derėtų nepamiršti, kad šie metai glaudžiai susiję su karma. Tik elgiantis su kitais gerai, gėris grįš bumerangu. Toliau pateikiu glaustas 2024-ųjų rekomendacijas pagal gimimo dieną.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 1, 10, 19, 28 dienomis:

 

Iš prigimties spinduliuojate lyderyste ir kuriate itin apgalvotus kelius į sėkmę. Tad norint, kad metai būtų sėkmingi, venkite savanaudiškumo ir konservatoriškumo. Tokiu būdu užkirsite kelią blogybėms!

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 2, 11, 20, 29 dienomis:

 

Neabejoju, kad esate emocionalus bei diplomatiškas žmogus. O jūsų vertybės nukreiptos į santykius ir norą suprasti kitus. Norint 2024 m. nugyventi kuo pozityviau, prisiimkite absoliučią atsakomybę už savo gyvenimą ir savarankiškai priiminėkite visus įmanomus sprendimus.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 3, 12, 21, 30 dienomis:

 

Tikiu, kad esate asmenybė, pasižyminti aukštu intelektu ir puikiais mokymo sugebėjimais. Tad jei norite, kad ateinantys metai būtų puikūs, nuo nesibaigiančios analizės keliaukite prie veiksmų. Stenkitės suprasti aplinkinius ir jokiu būdu nekraukite savo rūpesčių.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 4, 13, 22, 31 dienomis:

 

Jūsų tikslas – transformacija. Tad norint nugyventi metus pozityviai, pradėkite analizuoti veiksmus. Geriausia būtų, jei suformuluotumėte vieną konkretų tikslą ir kol jo nepasieksite, nepradėkite nieko naujo.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 5, 14, 23 dienomis:

 

Tikėtina, kad esate į analitinį mąstymą ir bendravimą linkusi asmenybė. Venkite veiksmų, kuriais siekiate naudos sau. Nustokite įsižeidinėti, nes pasipiktinimas slopina širdies čakros darbą.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 6, 15, 24 dienomis:

 

Gražus ir estetiškas gyvenimas – tai jūsų vidinio pasaulio atspindys. Tad norint maksimaliai išnaudoti metus, mokykitės, sunkiai dirbkite ir laikykitės disciplinos. Vengiant tinginystės, manipuliacijų bei patogumo siekimo kitų sąskaita, pergalė garantuota.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis:

 

Neabejoju, kad esate dvasinga, stipria intuicija pasižyminti asmenybė. Norint nugyventi pozityvius metus reikėtų atsiduoti dvasinėms praktikoms, išmokti taupyti ir ugdyti discipliną. Buvimas švelniu bei maloniu žmogumi neabejotinai atsipirks. Visgi jei pripažinimo sieksite bet kokia kaina ir reikalausite dėmesio tik sau – tikėtinos neigiamos pasekmės.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis:

 

Jūs – darboholikas. Tad norint sėkmingų metų, vien didžiulio noro neužteks. Reikės ir dvasingumo. Supraskite, kad pinigai – tai energija, o norint padidinti jų kiekį, pirmiausia reikės padidinti energijos lygį.

 

Gimusiems bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis:

 

Tikiu, kad bet kurioje gyvenimo situacijoje aplinkiniams ištiesiate pagalbos ranką. Tad norint, kad metai būtų palankūs – siekite bet kokia kaina atitrūkti nuo emocionalumo. Pirmiausia analizuokite ir tik tuomet imkitės veiksmų.

 

*****

 

Jei dažnai pastebite pasikartojančius skaičius, tai ne atsitiktinumas! Tad ką daryti dažnai pastebint šiemet itin aktualią kombinaciją 888?

 

1. Pajuskite dėkingumą visatai už šį stebuklingą ženklą.

 

2. Apmąstykite savo gyvenimą ir nustatykite sritis, kuriose galėtumėte pritraukti daugiau gausos, meilės ir augimo.

 

3. Būkite atviresni naujoms galimybėms.

 

4. Kliaukitės intuicija.

 

5. Imkitės veiksmų!

 

6. Stiprinkite santykius.

 

7. Stenkitės dėmesį sutelkti į teigiamas savo savybes.

 

8. Skirkite dėmesio dvasiniam augimui.

 

888 – gausos, klestėjimo, materialinės ir dvasinės gerovės skaičių kombinacija. Įprastai 8 siejamas su karma, tad žiūrint per energijos pusę, kiek pastangų įdėsite – tiek gerovės sugrįš atgal. Taip pat ši kombinacija yra ženklas, kad einate tinkamu keliu ir turėtumėte tęsti tai, ką darote!

 

Vedų numerologijoje 8 – Saturno skaičius, dažnai vadinamas bumerangu. Tai teisingumo skaitmuo, kuris griauna ir stato ne be priežasties. Šis skaičius nemėgsta tinginių, o siekiančius gausos – apdovanoja už ėmimąsi veiksmų.

 

Kinijoje skaičius 8 itin garbinamas. Jei tik yra galimybė, žmonės šį skaičių naudoja visur, kur tik įmanoma: telefono, būsto, automobilio numeriuose ir kt. Ten 8 siejamas su klestėjimu, moteriškąja energija, vaisingumu. Ne be reikalo kinų kalboje žodžiai „aštuoni“ bei „turtas“ skamba panašiai.

 

*****

 

Laimingų naujųjų metų ir sėkmingos, numerologiškai pripildytos ateities! O visus, ką sudominau numerologinėmis įžvalgomis, kviečiu apsilankyti mano instagramo profilyje @viktorija_kas7 arba puslapyje www.viktorijakas.com, ten tikrai rasite daugiau įdomių faktų, analizių bei aktualios informacijos.