Daugumai vyrų moterys ir jų elgesys atrodo paslaptingi, kurios elgiasi kartais visai priešingai nei jie, dėl tik joms vienoms žinomų priežasčių. Tačiau moterys ne visada nori atrodyti lyg paslaptingos fėjos, todėl trokštų, kad vyrai labiau į jas įsiklausytų ir suprastų, ko jos iš tikrųjų nori.

 

2 damoteryslykai, kuriuos moterys norėtų, kad žinotų vyrai:

 

  • Negalima sakyti, kad paskambinsite, jeigu žinote, kad negalėsite to padaryti. Visų pirma moterys norėtų, kad vyrai žinotų, jog nieko tokio, jei kartais jie neturi laiko susisiekti, pavyzdžiui, per pietų pertrauką. Visko pasitaiko, atmintis kartais sušlubuoja. Tačiau dauguma moterų pastebi tendenciją stipriosios lyties elgesyje, kad jie pažada, pavyzdžiui, paskambinti, bet to nedaro. Sunku patikėti, kad vyrai galvoja, kad moterys gerai jaučiasi, kai joms prižadama, kad paskambins ir jos tada rymo beviltiškai prie telefono, bet kaip nesulaukia skambučio, taip nesulaukia… Vyrai, kurie jaučiasi nepatogiai, nutraukdami pokalbį ir nepasakydami tokios nesąmonės, kad paskambins, nors iš tiesų nė neketina tai daryti, turėtų sugalvoti kitą frazę, kurią galėtų pasakyti moterims po pasimatymo. Štai moterys irgi kartais meluoja, bet paprastai jų melas būna mandagus ir malonus. Jos stengiasi išvengti tiesioginio atsakymo, kad nuslėptų, ką iš tikrųjų galvoja apie tą arba aną vyrą. Moterims natūraliai geriau sekasi užbaigti pokalbius. Vyrams to reikėtų pasimokyti, juk jie iš tikrųjų nenori, kad moteris tris dienas lauktų skambučio, o tiesiog nori pasirodyti mandagūs.

 

  • Kartais vyrai turėtų priminti moterims apie savo egzistavimą. Žinoma, moterys supranta, kad šiuolaikiniai vyrai gyvena įtemptą gyvenimą ir yra labai užimti (reikia daug dirbti, apsilankyti sporto klube, nueiti pažaisti biliardo su draugais ir pan.), bet, dėl Dievo meilės, jie neturėtų leisti jų moterims mąstyti, kad jie apie savo išrinktąsias pamiršo. Net visą dieną užsikasus darbais reikėtų nepamiršti skirti dėmesio patinkančiai moteriai. Jeigu realiai to kol kas negalite padaryti (pavyzdžiui, pakviesti į pasimatymą, aplankyti namuose ir pan.), visada galima trumpam paskambinti arba parašyti mielą žinutę. Moteris tai tikrai įvertins, kad net įtemptoje savo darbotvarkėje radote laiko pagalvoti apie ją. Vyrai turėtų žinoti, kad moterims nebūtina, kad vyrai skirtų 100 % savo laiko. Jos puikiai supranta, kad tai neįmanoma, nes ir pačios yra užsiėmusios įvairiais reikalais. Pagaliau net ir jos kartais nori pabūti vienumoje. Labai dažnai viskas, ko moterims reikia iš vyrų – tai vienas kitas žodelis, žinojimas, kad viskas gerai ir jis apie ją galvoja, nepamiršo. Bet kuri moteris įvertins vyro pastangas skirti dėmesį, žinodamos, koks jis iš tiesų yra užimtas! Net 2 – 3 minutės per dieną tik joms kartais gali būti daug! Tikrai geriau negu nieko! Moterys įvertina ir nedidelius, malonius gestus iš vyrų ir tai gali jas net įkvėpti kaip nors maloniai nustebinti savo išrinktąjį kito pasimatymo metu.