Žmogaus rankos gali daug pasakyti apie asmenybės tipą, kriminalistams daug ką atskleidžia net piršto forma, ypač nykščio, nors pastarasis net ne visų laikomas tikru pirštu. Nykštys unikalus tuo, kad jį sudaro du pirštakauliai (falangos), o ne 3 ir jis kontroliuoja asmens rašyseną. Šis atsikišęs pirštas išskiria mus nuo kitų gyvūnų, bet taip pat ir nuo kitų žmonių. Tiesiog pažvelkite į savo nykščius ir tuo įsitikinsite! Skiriami net 5 nykščių tipai ir kiekvienas iš jų atskleidžia šį tą pikantiško.

 

nykstys

  • A tipo nykštys. Jeigu abi nykščio falangos (pirštakauliai) yra tokio paties dydžio, tuomet galima spėti, kad žmogus subalansuota asmenybė, kuri gyvenime ieško harmonijos ir ramybės. Tokio nykščio turėtojai dažnai yra ramūs, iškalbingi, gali būti geri mokytojai. Visas jų žinias anksčiau ar vėliau patikrina gyvenimas. Aplink šiuos žmones yra daug draugų ir giminių, kuriems reikia jų dėmesio arba gero patarimo, nes šio tipo asmenys pasižymi ypač didele empatija, rašo brightside.me.

 

  • B tipo nykštys. Jeigu pirmoji piršto dalis ligi sąnario yra ilgesnė nei antra, tai rodo polinkį į perfekcionizmą. Tai labai ištikimi savo idėjoms ir įsitikinimams žmonės, bet jie niekada nesijaučia iki galo patenkinti bet kokių darbų ir veiklų detalėmis. Viskas turi būti tobula ir tvarkinga ir visada yra kažkas, ko verta siekti. Kartais juos gali apsėsti viena ar kita mintis, bet jie visada ras būdą, kaip pelnyti sėkmę ir visada linkę veikti, o ne sėdėti, sudėję rankas. Aplinkiniai gerbia šių žmonių sąžiningumą ir pasitiki jų žodžiu.

 

  • C tipo nykštys. Jeigu apatinė nykščio dalis yra ilgesnė negu viršutinė, tai rodo didelį darbštumą. Gyvenimas tikriausiai nepasiūlė lengvų būdų, kaip pasiekti sėkmę ir nieko neatnešė ant lėkštutės, bet šie žmonės vis tiek savo sunkiu darbu įveiks visas kliūtis ir visada galiausiai pasieks išsvajotąją sėkmę. Šio nykščio savininkai yra pasitikintys savimi ir gudrūs. Jie kiekvieną svajonę gali padaryti intelektualia. Jų mintys visada aiškios ir nėra daug dalykų, kurie jiems keltų sumišimą, todėl darbe šio tipo asmenys yra labai vertinami, nes jie yra patikimi žmonės.

 

  • D tipo nykštys. Iškelkite nykštį. Jeigu turite lankstų nykštį, kuris kiek atsilošia atgal, reiškia, kad esate emocingesnis ir ekspresyvesnis negu tie, kurie turi tiesius nykščius. Tokia nykščio forma kartais vadinama „pakelės tranzuotojų nykščiu“. Tokie žmonės greitai prisitaiko prie greitai besikeičiančių aplinkybių ir naujų vietų. Jie labai kūrybingi ir artistiški. Tokiems žmonėms skirta užsiimti menine veikla. Lanksčių nykščių savininkai yra labai atviri pasauliui ir labai smalsūs. Jų protas randa itin originalių problemų sprendimo būdų ir kelių į sėkmę.

 

  • E tipo nykštys. Iškelkite nykštį ir atkreipkite dėmesį, kaip jis atrodo. Jeigu jis atrodo tiesus ir nelankstus, vadinasi, esate užsispyręs žmogus, mėgstantis dominuoti. Kai kurie žmonės gali galvoti, kad jūs atrodote šaltakraujiškai lyg pokerio žaidėjas akmeniniu veidu, bet taip pat jie žavisi jūsų gebėjimu visada įvykdyti pažadus. Jie visada gali jumis pasitikėti. Tačiau kartais kiti gali norėti pasinaudoti jūsų pasitikėjimu ir gebėjimu laikytis duoto žodžio, bet dažniausiai jūs gali iš karto viską išanalizuoti ir priimti geriausius sprendimus, nepakenkdami sau patiems.