Du Auksiniai gaubliai, daugiau nei keturios dešimtys kitų prestižinių apdovanojimų ir per šimtą nominacijų – tokie skaičiai apibūdina kultinį serialą „Daktaras Hausas“ (House M.D.), kurio septintojo sezono serijas jau lapkričio 14-ąją, kitą trečiadienį, pradeda rodyti žiūrimiausia televizija Lietuvoje – TV3. Pagrindinį herojų – ekscentriškąjį daktarą Hausą įkūnijantis visame pasaulyje dievinamas aktorius, prodiuseris, dainininkas ir tekstų autorius Hugh Laurie prasitaria: „Septintasis sezonas – labai neįprastas. Čia viskam diriguos jausmai.“

 

Nepaprasti gebėjimai, įžvalga, intuicija, ekscentriškumas, priklausomybė nuo vaistų, brutalus tiesmukiškumas bendraujant su ligoniais ir apskritai nesugyvenamas charakteris – dėl šio kontroversiškų savybių rinkinio pagrindinį TV3 kultinio serialo herojų garbina žiūrovai. Dviejų Auksinių gaublių savininkas, šešis kartus nominuotas Emmy apdovanojimui H. Laurie „pacientus“ prie televizorių ekranų kvies trečiadienio vakarais kultinių TV3 serialų laiku – 22.00 val.

 

Nors Hausą nuo pat pirmojo sezono supa ne tik kolegos ir pacientai, bet ir ypatingo grožio moterys (aktorės Olivia Wilde, Lisa Edelstein), vyruko meilės reikalai gerokai komplikuoti. Kas septintajame sezone ištars „Aš noriu, kad mudu liktume draugais“, o kas atsakys – „Tai paskutinis dalykas, kokio aš galėčiau norėti“? Kaip reaguos kietakaktis Hausas, išgirdęs moterišką prisipažinimą „Aš tave myliu. Norėčiau, kad būtų kitaip, bet nieko negaliu padaryti“? Komplikacijų herojų gyvenime trečiadienio vakarais tikrai netrūks!

 

„Šeštasis sezonas Hausui baigėsi nekaip – herojus jautėsi vienui vienas ir sugniuždytas. Septintasis sezonas prasideda prabėgus, rodos, vos kelioms minutėms po šeštojo. Tai labai neįprasta serialui – dažniausiai tarp sezono istorijų būna kelių mėnesių tarpas, reikia atsukti laiką atgal ir priminti prabėgusius įvykius, o šįkart viskas prasideda nuo ten pat, kur ir palikome laukti žiūrovus“, – pasakoja serialo kūrėjas Davidas Shore‘as.

 

Svarbiausią vaidmenį nuo šiol atliks jausmai. Hausas ir jo kolegė Kadi nuolat būdavo arti vienas kito, tačiau naujajame sezone šios dvi aistringos jėgos neišvengiamai susidurs. Tai paveiks visus – ligoninės darbuotojus, pacientus ir draugus.

 

Ar Hausas išlaikys gyvenimo pilotavimo teises ir įrodys, jog gali būti patikimas ir ištikimas? Ar pavydo priepuoliai, atvira priklausomybė vaistams ir mažvaikiški poelgiai neprišauks herojui nelaimės? Tikroviški „Daktaro Hauso“ sapnai septintajame sezone virs realybe jau nuo lapkričio 14 dienos, trečiadieniais, kultinių serialų laiku 22.00 val. tik per TV3!

 

„Daktaras Hausas“ – nuo lapkričio 14 dienos trečiadieniais 22.00 val. tik per TV3!