Šį sekmadienį – paskutinis mūšis „X Faktoriuje“ prieš didįjį finalą. Populiariausiame TV3 muzikiniame projekte likę penki dalyviai į pagalbą pasitelkę visas jėgas, žavesį ir vokalo galimybes bandys įrodyti, jog yra verti „X Faktoriaus“ superfinalo. Kam atsivers vartai į superfinalą – paaiškės 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

 

TV3_XF_Migle_Pivoriute

Sauliaus Prūsaičio komandoje – vaikinai: Aleksas Augaitis, Thomas Tumosa. Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje – merginos: Miglė Pivoriūnaitė, Monika Pundziūtė. Marijaus Mikutavičiaus komandoje – vyriausioji projekto dalyvė Marija Beržė. Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje narių nebėra.

 

„X Faktoriaus“ lakštingala vadinamą M. Pivoriūnaitę gerbėjai myli dėl jos įspūdingo balso, veržlumo scenoje ir atvirumo. „Nemoku veidmainiauti, gyvenime nesidangstau kaukėmis. Kartais nukenčiu dėl savo nuoširdumo ir pasitikėjimo žmonėmis. Bet tokia jau aš esu ir niekada nebūsiu kitokia. O su žmonėmis, kurie man nepatinka, stengiuosi nebendrauti“, – sako TV3 projekto dalyvė.

 

Studijuoti muzikinio teatro paslapčių iš Kupiškio į Vilnių persikrausčiusi Miglė sostinėn atvyko vedina savo svajonės – užkariauti didžiąją sceną. Mergina džiaugiasi, kad užpildyta „X Faktoriaus“ anketa leidžia jai ne tik padirbėti su garsiausiais muzikos pasaulio atstovais, bet ir dainuoti visai Lietuvai.

 

Viso šou metu Miglė sulaukdavo teisėjų pastabų net ir už menkiausias klaidas. Praėjusį sekmadienį teisėjų komplimentais apiberta mergina šypsosi – pirmą kartą per visą šou laikotarpį ji buvo patenkinta savo pasirodymu. „Žiūri ir norisi, kad būtų dar geriau. Bet šį kartą antroji daina man labai patiko. Scenoje ir nulipusi nuo jos jaučiausi labai gerai“, – sako Miglė.

 

Dainininkės Jazzu mokinė visas minutes, praleistas pas savo mokytoją, ypatingai brangina. Nors merginos ausis pasiekia kalbos, neva jos komandoje esanti Monika Pundziūtė sulaukia daugiau dėmesio, Miglė šias kalbas neigia.

 

„Tikrai nesijaučiu esanti Monikos šešėlyje. Aš taip pat daug pasiekiau „X Faktoriuje“, toliau žadu keliauti muzikos keliu. Kartais net džiaugiuosi, kad nesulaukiu tiek liaupsių, tada nemokėčiau priimti kritikos. Ir tikrai Monikai nepavydžiu, mes esame skirtingos, savaip talentingos“, – tkina mergina.

 

Miglė juokiasi, kad jau praėjusį sekmadienį galvojo, jog važiuos namo. Jeigu teks kristi likus vos žingsniui iki superfinalo, mergina neliūdės: „Žinosiu, kad iškritau garbingai, gerai pasirodžiusi. S. Urbonavičius-Samas sakė, kad mes jau esame nugalėtojai, taip toli nuėjome. Būtų labai gaila palikti visą komandą, žmones, kurie dirba už kadro. Visa „X Faktoriaus“ kompanija labai draugiška, daug man padėjo, pasirengimas transliacijoms visuomet būdavo labai smagus“. Šį sekmadienį Miglė žada žiūrovus tiek prajuokinti, tiek pravirkdyti.

 

„X Faktorius“ sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!