Manekenė Eglė Grėbliauskaitė naujus pažįstamus dažnai turi įtikinėti, kad ji – keturių vaikų mama, kuriai greitai keturiasdešimt. Lieknutė, jaunatviška moteris dažnai išgirsta kalbų, kad jos grožis padailintas plastikos chirurgų. Tačiau tokia abejonė manekenei – didžiausias įžeidimas. Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki“ gražuolė piestu stos prieš plastines operacijas, įspėdama merginas jokiu būdu jų nesidaryti ir patars moterims, ko imtis, kad nesentų.

 

Eglė kritikuoja plastines operacijas po to, kai jai, vos sulaukusiai trisdešimties, plastikos chirurgai taip pat pasiūlė pasitempti veido odą. „Tokie gydytojai daro verslą iš savimi nepasitikinčių kompleksuotų moterų. Jie sako, kad skalpelio pagalba gali išspręsti moterų psichologines problemas, bet jie meluoja. Nes jei moteris nepasitiki savimi, krūtų implantai jai nepadės jaustis geriau”, – negaili aštrių žodžių Eglė.

 

Moteris patikina, kad norint atrodyti taip, kaip ji, reikia visai nedaug – visada žiūrėk, ką valgai, ir rūpinkis savo veidu, nes jis labiausiai išduoda amžių. „Lietuvės kartais patingi po darbo dienos net ir veidą nusiprausti, o tai didžiulė klaida, nes gyvendamos užterštuose miestuose mes turime kasdien prižiūrėti odą, kitaip pasensime anksčiau laiko”, – sako E. Grėbliauskaitė.

 

Bent kas tris mėnesius kiekvienai moteriai reikėtų apsilankyti pas grožio specialistus. Eglė moterims siūlo rinktis šiuo metu ypač populiarėjančius kremus su rūgštimi – jie ypač veiksmingi. „Tačiau skirtingai nei daugelis moterų galvoja, kasdienis makiažas labai kenkia veido odai, todėl juo nepiktnaudžiaukite – pataria Eglė. – Geriau įsigykite gerą veido kremą ir prausiklį, nei kalną netobulumus maskuojančios kosmetikos”.

 

Nors Eglė sutinka, kad vertinti žmogų pagal išvaizdą – tuštybė, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje egzistuoja būtent tokie dėsniai, kad žmogų sutinkame pagal rūbą, ir šioms taisyklėms privalai paklusti, jei nori tapti sėkmingu bet kurioje srityje.

 

Žinomo verslininko Gedimino Tursos žmona Eglė prisipažįsta – grožis jai gyvenime padėjo ir susirasti mylintį vyrą, ir užsidirbti nemažai pinigų.

 

Nors Eglė kritikuoja šiuolaikiniame pasaulyje įsigalėjusį kūno kultą, moteris prisipažįsta ir pati sulaukianti daug kritikos ir pašaipių šypsenėlių – kad jie su vyru – manekenė ir verslininkas, taip pat labai jau atitinka šiandieninius stereotipus.

 

„Būna kalbų, kad aš, kaip tipinė gražuolė, ištekėjau už turtingo vyro, kad galėčiau sėdėti namuose, gražintis ir leisti vyro pinigus. Kai mes susipažinome, jis buvo studentas, o aš abiturientė, todėl labai sunkiai visą gyvenimą dirbome, kad gyventume pasiturinčiai”, – šį pirmadienio vakarą LNK laidoje „Nuo… iki 20.20 val. pasakos Eglė.