LNK laidoje „Kitu kampu” su Indre Stonkuviene garsus Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius bus kaip niekad atviras. „Šlovė ir pinigai yra du skirtingi dalykai. Ordiną gavau, bet suprantat, visi man sako, kad aš nedėkingas kiaulė ir nepatenkintas. Visai ne ordinas svarbu”, – sako jis. Šį kartą dizaineris atskleis, kaip jaučiasi, kai daugelis jį kritikuoja, ir kiek iš tiesų kainuoja jo suknelės.

 

nuotrauka (Small)

 

Ne paslaptis, kad J. Statkevičius yra bene brangiausias šalies dizaineris, kuriantis elito atstovams. Laidos vedėjai I. Stonkuvienei paklausus, ar iš tiesų klientės pas Juozą ateina išsipuošusios, dizaineris vos tvardė juoką. „Yra tokia visuotinė nuostata. Tikrai visos pasipuošia. Bet būna visokių žmonių”, – kalbėjo J. Statkevičius.

 

nuotrauka1 (Small)

 

Gvildenant pinigų temą, dizaineris prisipažino, kad dažnai žmonės paprasčiausiai nėra linkę įvertinti jo darbo. Kurti prašmatnias vienetines suknelės nėra pigus malonumas. Bet net ir turtuoliai kartais nori pataupyti. „Žinai, man juokinga, kai žmonės sako, kad vestuvinės suknelės pas Juozą jau ohoho, čia labai brangu. Aš kartais jas siuvu su guminėmis pirštinėmis, kad niekas neišsiteptų. Pas kitus viskas bet kaip – kaip iš nuomos punkto. Va toks ir skirtumas”, – dėstė jis.

 

nuotrauka3 (Small)

 

J. Statkevičius sakė, kad jam nuolat tenka susidurti su pavyduoliais. Prieš beveik šešerius metus dizaineriui buvo skirtas garbės ordinas „Už nuopelnus Lietuvai”. Dėl kai kurių aštrių jo pasisakymų neretas viešas asmuo garsiai piktinosi, kad ordiną turinčiam menininkui taip kalbėti nevertėtų. Juozas šį kartą prisipažins, kaip iš tiesų jaučiasi.

 

Už kokią pinigų sumą galima pasisiūti suknelę pas garsųjį dizainerį? Ar J. Statkevičius dar žada emigruoti? Ko trūksta garsaus dizainerio gyvenime?

 

Visą pokalbį su J. Statkevičiumi išvysti galėsite jau antradienį 20.30 val. laidoje „Kitu kampu” per LNK.