Sekmadienį, spalio 14-ąją, 19.15 val. eterio šviesą išvydo TV3 dvidešimtmečio grandiozinio masto muzikinis projektas „X Faktorius“! Premjerinėje „X Faktoriaus“ laidoje žiūrovus pasitiko unikalūs trokštančiųjų išgarsėti iš Kaune vykusios emocingos atrankos. Laikinojoje sostinėje plūdo minios norinčiųjų patekti ant „X Faktoriaus“ scenos, tačiau teisėjų ketvertukas – Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis ir Vytautas Šapranauskas lemtingąjį „taip“ ištarė tik aštuoniems geriausiems.

 

Į muzikinio fabriko karuselę įsisukusieji nuo šiol varžysis dėl patekimo į tolesnį etapą. Visi tie, kurie išgirdo daugiau nei du teisėjų „Taip“, jau kraunasi daiktus – jų laukia išbandymų metas – „X Faktoriaus“ kūrybinė stovykla. Laimingasis aštuonetas – Giedrė Vokietytė, Nojus Bartaška, Nedas Šiuipys, Saulius Šivickas, Rūta Statkevičiūtė, Džesika Šyvokaitė, Renaldas Malinauskas ir Tautvydė Čekanauskaitė negali atsidžiaugti teisėjų sprendimu ir galimybe tobulinti savo muzikinius gabumus.

 

„X Faktoriaus“ premjeroje įvairiausių emocijų netrūko abiejose barikadų pusėse – viltį keitė džiaugsmo ar nusivylimo ašaros, jaudulį – džiugesio šūksniai, o artimųjų nerimą – skanduojanti publika ir teisėjų plojimai. Projekto vedėjas Marijus Mikutavičius buvo arčiausiai dalyvius palaikančių artimųjų: džiaugėsi, dainavo ir net klūpėjo kartu su būriais draugų, tėvų bei mokytojų.

 

Prieš pat „X Faktoriaus“ premjerą charizmatiškasis TV3 laidų vedėjas, aktorius ir projekto teisėjas V. Šapranauskas sakė: „Aš esu įsitikinęs, kad kažkur Lietuvoje slypi talentas. Mūsų darbas – jį surasti. Šis šou yra puiki terpė atsiskleisti.“

 

„X Faktorius“ – grandiozinis projektas, pabuvojęs jau 38 šalyse – net penkiuose kontinentuose: Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Afrikoje ir Australijoje. Dešimtis visame pasaulyje žinomų pop muzikos žvaigždžių pagimdęs šou jau aštuonerius metus išlieka populiariausiu pasaulyje muzikiniu projektu, kuriame pildosi ambicingiausios svajonės. Svajonė visuose kraštuose tokia pati – nugalėti. Kiekvieną sekmadienį 19.15 val. TV3 žiūrovai įsitikins: atėjo metas muzikinėms svajonėms pildytis ir Lietuvoje.

 

„X Faktoriaus“ premjerą galima pamatyti ir televizijoje internete „TV3 Play“: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.15 val. tik per TV3!