Įslaptintas LNK projektas „Kaukės“ įminė dar vieną mįslę. Po nepaprastai miela, minkšta ir pūkuota Pandos kauke slėpėsi pagrindinis serialo „Rimti reikalai“ aktorius Josif Baliukevič.

 

DSC_9636 DSC_9657

 

Po dalyvavimo projekte Josif neslepia patyręs šoką. „Tiesą pasakius, tikrai nesitikėjau. Televizijoje esu jau daugiau nei 10 metų, nesitikėjau, kad organizatoriams pavyks išlaikyti tokį slaptumą iki pat paskutinės minutės. Stebina ir tai, kad aš nežinojau ir nežinau kitų projekto dalyvių. Kai tave dengia tokio storumo kaukė, tyliai kalbi į mikrofoną, o tuo metu tavo balsas keičiamas ir girdimas visai kitoks per kolonėles, net laidos vedėjas Giedrius Savickas, stovėdamas šalia mūsų, tikrai nežino, kas slepiasi po kaukėmis“, – stebėjosi J. Baliukevič.

 

DSC_9661 Josif 1

 

Puikiai pasirodęs ir savo talentą dainuoti atskleidęs aktorius džiaugiasi gavęs nemažai komplimentų ir turėjęs galimybę sudalyvauti šiame projekte. Tačiau keletą mėnesių slėpęs šią paslaptį nuo artimųjų, draugų ir kolegų J. Baliukevič nerimauja, kad gali atsirasti ir tokių, kurie ne juokais supyks. „Aš tikrai labai savikritiškai žiūrėjau į savo atliktas dainas. Todėl sunku priimti pagyrimus, kad puikiai dainuoju. Aš gal nebuvau labai patenkintas rezultatu, bet tai kita tema. Iš tikrųjų, sunku, kai turi slapta vykti į filmavimus ir panašiai. Pavyzdžiui, draugai, kurie dar tik sužinos, kad dalyvavau, kai kurie net pyktelės, jog jiems nepasakiau, o jie nežiūrėjo ir nepamatė. Bet ką galiu padaryti, tokios taisyklės“, – sakė aktorius.

 

Josif 2 Josif 3

 

Jau daugiau nei pusę metų J. Baliukevič intensyviai filmuojasi trečiajame serialo „Rimti reikalai“ sezone. Tačiau ir filmavimo aikštelėje jis neturėjo ramybės – aktorių pradėjo įtarinėti kolegos.

 

Nuemimas1 Nuemimas2

 

„Labai tiesiogiai manęs niekas nekamantinėjo. Bet po trečiosios laidos jau buvo prasidėję dažni pajuokavimai –„Labas, panda“ ir panašiai, bet viskas buvo juoko forma. Kadangi visi suprato taisykles, tai tiesiai šviesiai ir neklausė. Taip pat gavau žinutę iš serialo prodiuserio A. Urbanavičiaus su spėjimu, į kurį jam atrašiau: „Nesuprantu apie ką kalbi“. Ir gavau atsakymą – mirksintį veiduką, kas tik įrodė, jog visi laikosi projekto taisyklių“, – šypsojosi J. Baliukevič.

 

Nuemimas3

 

„Nuslėpti gal ir nepavyko, kai žmonės, su kuriais dirbi, atpažįsta tavo balsą, bet ir neprisipažinau, todėl niekas šimtu procentų nebuvo tikras, kad ten tikrai aš“, – teigė aktorius.

 

Nors Josif Baliukevič projekte „Kaukės“ daugiau nebeišvysime, tačiau žiūrovams reikėtų nenusiminti, aktorių kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, 21 val., jį galima pamatyti LNK seriale „Rimti reikalai“. Tik ten – jis nebe miela ir dainuojanti Panda, o kriminaliniame pasaulyje gyvenantis herojus Hardas.