22 metų go – go šokėja Daiva iš Šilalės – mergina, kuri dėl Radži gali padaryti viską. Ji savo ranką papuošė tatuiruote su „R” raide, nepabijojo su parašiutu šokti vienais apatiniais… Žodžiu, šiai panelei nėr „palauk”. Praėjusią savaitę tai ji įrodė dar kartą ir itin įsimintinai. Tik mažutėlį bikinį vilkėjusi panelė maudėsi… sniege!

 

„Ankstų rytą atsikėliau, apsirengiau bikinį ir šokau į sniegą. Taip smagu buvo! Gera, toks šaltas dušas!”, – apie savo nuotykį pasakojo Daiva.

 

Sniege panelė maudėsi norėdama atsiprašyti Radži už nemandagų savo elgesį per vienus prabangius pietus. Daiva įsitikinusi: į tokį benefisą svajonių jaunikis tikrai atkreips dėmesį ir garantuotai supras, kad ši nuotaka dėl jo gali padaryti viską.

 

Kaip iš tikrųjų Radži reaguos į Daivos poelgį – neaišku. Mat jau kurį laiką jaunikis jai priekaištauja dėl vulgarumo ir pernelyg iššaukiančios aprangos.

 

Kitos realybės šou „Radži ieško žmonos” dalyvės iš Daivos maudynių sniege juokėsi susiėmusios už pilvų. „Ar nesusirgsi, Daivute?”, – klausė jos. „Kad ir susirgsiu, vis tiek buvo verta”, – atšovė Daiva.

 

Įspūdingas šilališkės maudynes sniege pamatysite jau ateinantį šeštadienį 19 val. per LNK realybės šou „Radži ieško žmonos”.