Šį sekmadienį LNK eteryje nugriaudės grandiozinis ekstremalių išbandymo šou „Aš galiu!” finalas. Jo metu pirmą ir vienintelį kartą per visą sezoną savo nuomonę galės išsakyti ne tik komisija, bet ir LNK žiūrovai, o galutinis projekto nugalėtojas paaiškės susumavus jų skambučius ir komisijos taškus.

 

Aš galiu!

Ilgą laiką projekto lydere buvusi atlikėja Irena Starošaitė finalinį pasirodymą atliks kartu su kandžiuoju choreografu Jurijumi Smoriginu. Pora visą savaitę mokėsi atlikti įspūdingus kaskadinius triukus, o jų mokytojais tapo Vilniaus kino kaskadinininkų komanda „Vilkas“, kuri yra viena iš labiausiai vertinamų komandų net tarp Holivudo prodiuserių.

 

„O jums moterų į komandą nereikia?“ – jau pačios pirmos treniruotės metu pasidomėjo I. Starošaitė, kuri nuo pat projekto pradžios atlikinėjo bene pavojingiausius ir fiziškai sudėtingiausius projekto triukus. Kol J. Smoriginas skubėjo informuoti kaskadininkų komandą apie savo patirtas traumas, atlikėja iškart pradėjo mokytis apsivertimus ore, šokinėti ir vartytis ant batuto bei smūgiuoti varžovams.

 

Vienas iš pavojingiausių elementų, kuriuos filmavimuose atlieka profesionalūs kaskadininkai, yra žmogaus uždegimas – tuomet atlikėjas tampa tikru gyvu fakelu, o didžiule atvira liepsna dega visi jo drabužiai. Nors daugelis tokios minties net nesvarstytų, I. Starošaitės tokie režisierių planai neišgąsdino.

 

„Šiame šou jau išmokau ryti ugnį, todėl jeigu reikės, tikrai galėsiu apsivilkti ir liepsnojantį paltą, – ryžtingai kalbėjo atlikėja. – Dėl gero šou galiu viską. Tai yra mano gyvenimo būdas, ir dėl to aš scenoje pasirodymui atsiduodu gal netgi labiau, negu namuose. Taip jau yra. Kas mane pažįsta, dažnai sako – tu scenoje visai kitoks žmogus, negu gyvenime. Taip ir yra, ir dėl to šou aš pasiryžusi rizikuot, nes tai yra mano aistra“.

 

Šiuo metu I. Starošaitei iki pergalės trūksta vos žingsnio – ją lenkia tik Liepa Norkevičienė. „Aš žinau, kad mano gerbėjai dažnai nemėgsta paimti telefono į rankas ir skambinti. Bet aš tikiuosi, kad jie visi bus aktyvūs, ir visi parodys savo meilę ne tik tada, kai nori su manimi nusifotografuoti, bet ir čia. Juk visada visiems smagu laimėti“, – šyptelėjo I. Starošaitė.

 

Didysis „Aš galiu!” finalas – jau šį sekmadienį per LNK.

 

Nuotr. Saulė Palivonaitė