Šį penktadienį 20.30 val. laidoje „Auksinė daina“ per „Lietuvos ryto“ televiziją netrūks intrigų. Šios laidos herojus – visiems gerai pažįstamas Steponas Januška, kurio repertuaras perpildytas visoje Lietuvoje gerai žinomų „auksinių“ dainų. Tačiau ne ką mažiau įdomus yra paties Stepono Januškos gyvenimas. Į laidą susirinkę svečiai papasakojo istorijų, susijusių su Stepono gyvenimu, bet viena jų išties nustebino. Irena Starošaitė papasakojo, kodėl S. Januška atsidūrė kalėjime.

 

LR_TV_AD_Steponas Januska su Zvaguliene

 

Su Steponu Januška, senu kolega, scenoje dainą atlikusi Irena prisiminė, kiek daug kartu su juo yra patyrusi. Nors ji buvo linkusi girti Steponą, tačiau laidos vedėjas Deivis Norvilas vis prašė iš senų atsiminimų archyvų iškapstyti bent vieną pikantišką įvykį. Kiek padvejojusi, nusprendė papasakoti vieną įsimintiniausių įvykių iš tų laikų, kai jie kartu koncertuodavo Dubajuje. „Stepas Dubajuje po darbo išėjo pasivaikščioti. Išėjo ir negrįžo. Mes jo ieškojome su viešbučio administracija, nežinojome, kas jam nutiko. Jeigu nebūtume suradę, kažin kiek laiko būtų praleidęs vienoje kameroje su žudikais ir panašiai“, – nuotaikingai pasakojo buvusi grupės „Studija“ narė Irena Starošaitė, nors, prisipažino, tada juokinga nebuvo.

 

LR_TV_AD_Steponas Januska

 

Išskirtinius Stepono Januškos vokalinius sugebėjimus pagyrė „auksinis“ estrados atlikėjas Vytautas Šiškauskas. „Stepas yra muzikos profesorius ir maestro. Jis tikrai nusipelnęs aplodismentų. Jo dainos sudėtingos ir ne kiekvienas atlikėjas gali atlikti tokias sunkias dainas. Viena sudėtingiausių Stepo dainų „Klajoklis“, jeigu man reikėtų išrinkti auksinę jo dainą, aš rinkčiausi šią“, – sakė jis. Vėliau V. Šiškauskas nustebino publiką ir sudainavo savo dainą „Nekaltinkit manęs“, ji nepaliko abejingų.

 

Salėje susirinkusius žmones nustebino netikėtas duetas. Deividas Bastys, kuriam Steponas Januška yra tikras dėdė, kartu sudainavo „Vaikystę“. Ši daina yra puiki kandidatė į „auksinės“ titulą, tačiau kuri išties laimės, nuspręs žiūrovai. Jie už savo mėgstamas dainas galės balsuoti visos laidos metu, tai padaryti padės laidos vedėjas Deivis Norvilas. „Auksinę dainą“ žiūrėkite jau šį penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.