Penktoji intriguojančio TV3 nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ laida pažėrė ne vieną staigmeną. Šią savaitę projekto merginoms neįrodžius esančioms vertoms ūkininkių titulo, iš jų juokėsi visas Lukšių miestelis, Stanislavas vėl netramdė savo emocijų, o su projektu atsisveikino naujokė Otilija. Tačiau didžiausia staigmena visiems buvo tai, kad į šou sugrįžo skaistuolis Algimantas.

 

Iššūkis kaime

 

Praėjusią savaitę kitų dalyvių į išlikimo kovą pasiųstas ir joje didžiausiam savo priešui projekte Stanislavui pralaimėjęs Algimantas turėjo atsisveikinti su šou. Tokia netikėta rungties baigtis atskleidė jautriąją vairuotoju dirbančio vyro pusę. Išlikimo kovoje pralaimėjęs, jis nesulaikė ir ašarų.

 

Nors Algimantas kėlė konfliktus ir erzino ne vieną dalyvį, tačiau tik jam iškritus visi suprato, kaip jo trūksta šiame šou. „Aš manau, kad labai puikiai atsispindėjo Algimanto išėjimas mūsų veiduose. Kažkokie visi vakar buvo niūrus, pavargę, liūdni. Trūksta žmogaus, kuris pralinksmina. Nesvarbu, kad jis kažkur patinginiauja, kažkur daugiau suvalgo… Tokio žmogaus kompanijoje trūksta ir tas labai stipriai jaučiasi“, – projekto laidoje kalbėjo televizijos ir realybės šou dėka seserį atradęs Rokas.

 

Šią savaitę realybės šou dalyviai ir toliau bandė įrodyti, kad tikras miestietis geba susitvarkyti su ūkio darbais. Jie padėjo tiesti kelius, itin moderniu ir automatizuotu purkštuvu drėkino laukus, dažė Lukšių miestelio autobusų stotelę bei atliko kitus sunkius darbus. Vyrų ir moterų komandos kovėsi ir specialioje rungtyje – stengėsi kuo greičiau nuo kalno nuridenti šieno ritinį, o laimėję vyriškiai gavo išsvajotą poilsį prie ežero ir skanavo tikrą miestietišką picą.

 

Blogiausią savaitės darbininką, kaip ir kiekvieną kartą, išrinko laidos vedėjas Jonas Pranaitis. Antrą savaitę iš eilės blogiausiu darbininku tapo su visais konfliktuojantis Stanislavas, o geriausiu – Rokas. Daugiausiai dalyvių grūdų savo inde sulaukė naujokė Otilija.

 

Į išlikimo kovą pasiųstiems dalyviams teko itin „slidi“ užduotis: naudojantis tik viena ranka iš akvariumo reikėjo ištraukti kuo daugiau gyvų žuvų. Šią užduotį laimėjo visų vis labiau nemėgstamas Stanislavas, o projektą palikti teko prie kitų nepritapusiai ir savo pranašumo neįrodžiusiai Otilijai.

 

Didžiausia savaites staigmena visiems tapo skaistuolio Algimanto sugrįžimas į projektą. Praėjusią savaitę iš projekto iškritęs ir į jį sugrįžęs vyras tikino, kad realybės šou jau tapo jo namais: „Jau čia tapo mano namais. Aš išvažiavau, bet širdis liko čia. Vaikščiojau Kaune gatvėmis ir vis tiek man rūpi, kaip sekasi jiems. Skaudu, jau tada sakiau, kad skaudu man ne to metalo gabalo, ne tos mašinos. Skaudu kai draugas Modestas suvarė peilį į širdį, kuris supylė man grūdus, nors kalbėjo kitaip. Įdomu pasišnekėti, pabendrauti.“

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“, kurį įsteigė automobilių nuomos įmonė „AutoRENT24.lt“ ir automobilių pardavėjas „Inchcape Motors“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukų autorius: tomasfoto.lt