Laukiamiausias, geidžiamiausias ir, be jokios abejonės, prašmatniausias visų laikų pramoginis šou Lietuvoje „Norim dar! Su Radistais“ rugsėjį LNK eteryje pažers galybę prizų, šmaikščių situacijų, nepakartojamų šou numerių ir staigmenų žiūrovams!

 

ra

Pirmoji šio projekto laida bus filmuojama jau rytoj, rugpjūčio 26 dieną, „Teatro arenoje“ Vilniuje. Iki šiol skelbta, kad projektą ves neregėtu populiarumu besimėgaujantys radijo laidų vedėjai ir šou pasaulio garsenybės „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Filmavimo išvakarėse aiškėja – su jais drauge šį galingą projektą ves dar trys iki šiol paslaptyje laikomi vedėjai.

 

„Šis formatas – ypač sudėtingas, dinamiškas, veiksmo čia daugiau, nei žodžių ar dainų, – šypsosi kūrybos namų „Elitaz“ ir šio projekto prodiuseris Gediminas Jaunius. – Kiekvienam vedėjui ar vedėjų duetui teks atskiros rubrikos – visai taip pat, kaip ir originaliame šio projekto formate Didžiojoje Britanijoje. Kas tie trys paslaptingi vedėjai? Tebūnie tai didžioji intriga rytojaus premjerinei laidai!“

 

O premjerinėje laidoje – tikras žvaigždžių desantas: „Lietuvos balso“ mokytojai Merūnas Vitulskis ir Inga Valinskienė, Reda ir Egmontas Bžeskai, akrobatinio skraidymo meistras Jurgis Kairys, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, LNK „orų mergaitė“ Karolina Liukaitytė ir dar galybė LNK televizijos žvaigždžių ir Lietuvos pramogų pasaulio atstovų. Tačiau, svarbiausia nepamiršti – šioje laidoje svarbiausias žiūrovas ir staigmenos jam!

 

„Tikėtis mūsų skambučio rytoj tiesiogiai iš „Norim dar! Su Radistais“ gali bet kuris Lietuvos gyventojas – prizų ir staigmenų lietus pasipils 16.00 val., –  sako laidos vedėjų duetas R. Mackevičius ir J. Nainys. – Ryt pristatysime ir dar vieną svarbų mūsų projekto dalyvį – „Superkompiuterį“, kuris keliaus per Lietuvą, bet apie tai jau rugsėjį per LNK! Iki pasimatymo!“

 

„Norim dar! Su Radistais“ kuriamas pagal Didžiojoje Britanijoje liaupsinamą TV projektą „Saturday Night Takeaway“ ir jo formatą, kuriam ne kartą plojo „BAFTA“, „British Comedy Awards“, „UK National Television Awards“ ir kitų svarbiausių TV apdovanojimų ceremonijų publika.